Hlavní obsah stránky

Loctite 3090

  • montážní lepidlo Loctite 3090
montážní lepidlo Loctite 3090

Loctite 3090 je dvousložkové, rychle vytvrzující lepidlo schopné vyplňovat větší spáry s vynikajícími lepícími schopnostmi na celé řadě materiálů, jako jsou plasty, pryže a kovy. Loctite 3090 je určen k lepení součástí s proměnlivou nebo nedefinovatelnou lepenou spárou (až do 5 mm), nebo pro aplikace, kde je nutné plné vytvrzení přetoků lepidla.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLoctite

Popis

Loctite 3090 je dvousložkové, rychle vytvrzující lepidlo schopné vyplňovat větší spáry s vynikajícími lepícími schopnostmi na celé řadě materiálů, jako jsou plasty, pryže a kovy. Loctite 3090 je určen k lepení součástí s proměnlivou nebo nedefinovatelnou lepenou spárou (až do 5 mm), nebo pro aplikace, kde je nutné plné vytvrzení přetoků lepidla. Hustota gelu zabraňuje stékání lepidla na svislém povrchu. Loctite 3090 je rovněž vhodný pro lepení porézních materiálů, jako je dřevo, papír, kůže a textilie. Jedná se o sadu 10 ks po 1g.

Parametry

Balení lepidlav tubě
Velikost balení10 g

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Průmyslová lepidla Loctite

Všechny průmyslová lepidla Loctite