Hlavní obsah stránky

Lioton 100 000 gel

  • Lék na srdce, cévy a krev Lioton 100 000 gel
  • Lék na srdce, cévy a krev Lioton 100 000 gel
Lék na srdce, cévy a krev Lioton 100 000 gel

Léčivý přípravek Lioton 100 000 ve formě gelu napomáhá při problémech s žílami, hematomy, vazy, se šlachami či svaly. Disponuje nízkým rizikem nežádoucích účinků, optimální snášenlivostí a skvělými kosmetickými vlastnostmi.

Vybrat variantu (2)

Lioton 100 000 gel 1x100 g

2 varianty pro
Lioton 100 000 gel

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuBERLIN-CHEMIE

Popis

Léčivý přípravek Lioton 100 000 ve formě gelu napomáhá při problémech s žílami, hematomy, vazy, se šlachami či svaly. Disponuje nízkým rizikem nežádoucích účinků, optimální snášenlivostí a skvělými kosmetickými vlastnostmi.

Klíčové vlastnosti
  • léčba zánětů žil, svalů, šlach a vazů

  • redukce otoků, modřin a hematomů

  • poúrazová a pooperační léčba

Léčivý gel Lioton 100 000

Přípravek Lioton od výrobce Berlin-Chemie lze použít bez konzultace s lékařem pro léčbu poranění a pohmožděnin, infiltrátů (nahromaděné zánětlivé buňky a tekutiny v tkáni) a místních otoků, podkožních krevních výronů neboli hematomů, poúrazových poškození svalů, šlach i vazů.

Na doporučení vašeho lékaře můžete přípravek používat při léčbě onemocnění povrchových žil, jako je syndrom křečových žil, zánětu hlubokých žil (flebotrombózy), zánětu povrchových žil (tromboflebitidy), povrchového zánětu okolí žil (periflebitidy), bércových vředů, pooperačních povrchových zánětů křečových žil (varikoflebitidy) a následků operačního odstranění povrchové žíly dolní končetiny (safenektomie).

Dávkování a způsob použití

Na kůži nad postiženým místem naneste proužek gelu o délce 3 - 10 cm a jemně vetřete, aby bylo dosaženo optimálního vstřebání. Vysoká koncentrace heparinu a speciálně vyvinutý gelový základ zajišťují výborný průnik gelu pod pokožkou. Tento postup opakujte 1 - 3× denně, přičemž léčba se pohybuje v rozmezí 2 - 3 týdnů.

Lioton 100 000 gel
Složení

Hlavní léčivou látkou gelu je Heparinum natricum s koncentrací 1000 IU v 1 g. Pomocné látky zastupují Karbomer 940, ethanol 96% (v/v), silice květů citroníku pomerančového hořkého, levandulová silice, methylparaben, propylparaben, trolamin a čištěná voda.

Upozornění

Přípravek neužívejte při přecitlivělosti na heparin nebo kteroukoli jinou látku obsaženou v přípravku. Těhotné a kojící ženy mohou přípravek používat pouze po konzultaci s lékařem a dětem není tento lék určen.

Pokud ke zlepšení příznaků nedojde do týdne, nebo se stav dokonce zhorší, poraďte se co nejdříve s vaším lékařem. Bez konzultace se nedoporučuje používat gel déle než 3 týdny. Lioton nesmí být použit při krvácení, na otevřené rány, na sliznice či na zanícenou hnisající pokožku.

Lék k vnějšímu použití. Před užitím čtěte obal nebo příbalovou informaci.

Parametry

Žilní potížeano

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné