Televizor Recenze LG 42" OLED (OLED42C21LA)

Produkt již není v prodeji

Recenze LG 42" OLED (OLED42C21LA)

Televize s chytrými funkcemi LG 42" OLED (OLED42C21LA) s úhlopříčkou 107 cm vám přinese filmový zážitek v rozlišení 4K (3840 × 2160). Věrné podání černé a široké pozorovací úhly vytváří technologie OLED, jež využívá řízené elektroluminescence. Klíčové vlastnosti - druh obrazovky: OLED - rozměr obrazovky: 42" - rozlišení panelu: 4K (3840 × 2160) Televizor s velikostí 42" se řadí k menším typům, takže nevyžaduje moc prostoru. 4K rozlišení (3840 × 2160) nejvíce oceníte u větších obrazovek.

Registrovaný uživatel29. prosince 2022

Vynikající obraz, sw výbava, skvělý ovladač.

Žádné.

Registrovaný uživatel14. listopadu 2022

Vynikající obraz, pohodlné a intuitivní ovládání

Nemá připravený SW na O2TV

V "malých" televizích špička.

Varianta 42"
cerman22. září 2022

Obraz je opravdu perfektní.

možná zvuk není na pět hvězdiček ale jako z reprosoustavy prostě být nemůže

televizor mám zatím jeden týden a zatím jsem spokojen

Varianta 42"
Registrovaný uživatel16. června 2023

Úžasný obraz i černobílé filmy jsou ostré.

Zaťím nnevím

O2tv je výborné

Registrovaný uživatel29. května 2023

Obraz a zvuk vylepsen ve srovnani k me 2019 LG OLED65C9. Evo zvisilo jastnost. AI optamiluzuje obraz i zvuk umisteni televize. TV objednana z LGShop 5/23 vyrobena 2/23.

Zadne.

Spickova OLED.

Registrovaný uživatel4. dubna 2023

Řada OLED LG C2 je špičková.

Operační systém webOS neposkytuje možnosti Androidu. Hodně chybí aplikace GOOGLE PLAY

Registrovaný uživatel31. března 2023

Snad vše. Obraz velice pěkný i když zrovna nekoukáte na 4k HDR.

Složitější nastavení,ale je to o zvyku

Registrovaný uživatel4. ledna 2023

Perfetní obraz Intuitivní ovládání

Možná leský ovladač :)

Naprostá spokojenost. Ještě řeším kalibraci obrazu, kdy dorazí přímo specialista, aby se z televize vytáhlo absolutní maximum. Pořízením této TV rozhodně neprohloupíte…

Registrovaný uživatel20. prosince 2022

Vynikající obraz a na zdi krásné vypadá

Registrovaný uživatel13. listopadu 2022

Parádní obraz

Magický ovladač moc malý

Celková spokojenost

Registrovaný uživatel1. března 2024

Obraz kvalitní, chytrý ovladač, aplikace.

Zvuk se nedá nastavit tak, aby zvukové efekty, a doprovodná hudba nepřevyšovaly hlasový projev. Zkoušeli jsme vše vč. AI nastavení, ale po roce provozu se nám to nepodařilo. Naštěstí máme stále starší TV LG a tak jí stále používáme a nová TV nejspíše půjde na reklamaci a opravu v záruční lhůtě.Škoda peněz.

Registrovaný uživatel13. září 2023

Velmi dobrý obraz SDR, rychlé reakce při přepínání vstupů i programů, nahrávání na HDD. Obraz v HDR je fantastický.

Na domovské stránce je stále nabídka (inzerce) pořadů z Amazonu nebo Disney+, které nemám předplaceny a odinstaloval jsem je. Nevím, proč nabídka nesáhne do služeb, které předplaceny mám - HBO, Netflix...Nelze přeprogramovat tlačítka (na DO) přímých přístupů do služeb, které nemám. Neumí zvuk DTS, je nutné vlastnit receiver nebo soundbar, který tento kodek umí (pokud si pouštíte filmy s tímto zvukem).

Za cenu cca 24tis. Kč jde o skvělý přístroj.

Registrovaný uživatel25. srpna 2023

Samozřejmě skvělý obraz Velmi tenká a lehká Intuitivní ovládání Umí spustit PS5 AI vylepšování obrazu (automatický Filmmaker); Dolby Vision Pro puntičkáře pestré nastavení kvality a zpracování obrazu Apple AirPlay 2 funguje výborně WebOS je svižný, TV naběhne rychle 4x HDMI 2.1

Nutnost registrace LG účtu, který sbírá opravdu hodně informací. Bez tohoto účtu nemáte možnost stahovat další aplikace. Já se neregistroval, nesnáším to. V podstatě jediný důvod, že jsem dal o hvězdičku méně. Slabý zvuk - soundbar nutný Určitá omezení WebOS narozdíl třeba od Android TV

Kupováno zejména pro připojení k PS5, což díky 120Hz s VVR je perfektní. Také záleží z jaké televize přecházíte. Měl jsem 49" Edge LED, Full HD, takže pro mě je rozdíl obrazu markantní a jelikož jsem televizi koupil v akci za 20k, tak si kromě registrace LG účtu nemůžu na nic stěžovat.

Registrovaný uživatel23. srpna 2023

obraz a zvuk

ovladač komplikovaně vyhledávat běžné funkce titulky, teletext ,...

Registrovaný uživatel19. srpna 2023

Výborný poměr cena výkon

Složité nastavování pro starého člověka

Výborné

Registrovaný uživatel26. července 2023

nádherný obraz srovnatelný s modelem C1 u C2 nepatrně rychlejší reakce a spuštění díky novějšímu CPU vynikají pro hráče (podpora VRR, konzole + PC) SW pro optimalizace her 4x HDMI 2.1 (4K/120Hz) C2 je značně lehčí než C1 ovladač cena v akci okolo 20 tis. nemá konkurenci

Snad jen standardní zvuk, který extra nevynikne, ale to je spíš vzhledem k rozměrům vlastnost TV než zápor. Doporučuji přikoupit kvalitní ozvučení repro + AV reciever nebo alespoň nějaký kvalitnější sound bar nebo sluchátka.

Všem doporučuji, vzhledem ke kvalitě obrazu a funkcím za cenu kolem 20000 tato TV nemá konkurenci. Vlastním již druhou C1 + C2.

Registrovaný uživatel15. ledna 2023

Naprostá spokojenost.

Varianta 77"
Registrovaný uživatel8. srpna 2022

Mám týden zatím šlape dobře

Žádné

Registrovaný uživatel22. dubna 2023

Nevim

Objednána TV s evo panelem WBE (upozornéno předem v objednávce), dodána ale se starým WBC panelem. Vráceno a nepřevzato.

Registrovaný uživatel27. prosince 2022

Obraz