Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Produkt již není v prodeji

LeGracie Run-ní ptáče brusinka/kokos/chia 35 g

1 hodnocení
Nahlásit
Nahlásit chybu
Hmotnost 35 gChia tyčinka Run-ní ptáče s brusinkou a kokosem je velmi chutná a rychle zažene hlad. Tyčinka obsahuje ovoce a chia semínka bohatá na mastné kyseliny.

Podobné výrobky

Všechny podobné

Vývoj ceny

Mohlo by vás zajímat

Informace o LeGracie Run-ní ptáče brusinka/kokos/chia 35 g

Popis

Chia tyčinka Run-ní ptáče s brusinkou a kokosem je velmi chutná a rychle zažene hlad. Tyčinka obsahuje ovoce a chia semínka bohatá na mastné kyseliny. Neobsahuje žádný přidaný cukr. Výborně se hodí jako rychlá svačinka nebo jen tak na mlsání. Určitě si pochutnáte na její kokosovo-brusinkové chuti.

Parametry

VýrobceLeGracie
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
KategorieCereálie a müsli
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
Hmotnost
35 g
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
Na Zboží od
5. října 2018
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
Nahlásit chybu v informacích
Nahlásit chybu
Informace o produktu mohou být nepřesné nebo nekompletní. Doporučujeme si je ověřit před nákupem u vybraného prodejce.

Recenze 100%

Hodnocení: 100%
1 recenze
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.

Přidání nového hodnocení

Žádné textové recenze zatím nejsou k dispozici

Tento produkt už má hvězdičkové hodnocení, ale zatím k němu nikdo nenapsal recenzi. Buďte první a podělte se o svou zkušenost!