Hlavní obsah stránky

LEGO Technic 42139 Terénní vozidlo

  • stavebnice LEGO Technic 42139 Terénní vozidlo
  • stavebnice LEGO Technic 42139 Terénní vozidlo
  • stavebnice LEGO Technic 42139 Terénní vozidlo
  • stavebnice LEGO Technic 42139 Terénní vozidlo
stavebnice LEGO Technic 42139 Terénní vozidlo

Zvídavé děti od 10 let budou nadšené možností postavit si propracované Terénní vozidlo od LEGO Technic a hrát si s ním. Je nabité funkcemi stejně jako jeho skutečná předloha.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLEGO

Popis

Zvídavé děti od 10 let budou nadšené možností postavit si propracované Terénní vozidlo od LEGO Technic a hrát si s ním. Je nabité funkcemi stejně jako jeho skutečná předloha. Prohlédněte si řízení, tlumení, převodovku a motor s pohyblivými písty. K dispozici je taky naviják a vyklápěcí korba – to vše je připraveno na přepravu těžkých nákladů.

LEGO Technic 42139 Terénní vozidlo

Tento model teréňáku nabízí také motorovou pilu, jejíž řetěz se otáčí přesně jako ve skutečnosti. Děti s její pomocí mohou řezat doplňky v podobě klád. Dvacet těchto drobných dílků lze spojovat dohromady do větších celků. Nic nebrání tomu, aby se k dětem přidali i dospělí a všichni dohromady si užili spoustu zábavy.

Stavebnice z řady LEGO Technic jsou inspirované skutečnými stroji, vozidly a všemožnou technikou. LEGO Technic nadchne především starší děti, ale stejně dobře si s ní vyhrají i dospělí. S využitím dalších řad stavebnice LEGO můžete stavět a rozšiřovat modely na větší a funkční celky.

Parametry

LEGO sérieTechnic
Věk dítěte10 roků
Určení stavebnicepro kluky
Počet dílků764
Typ stavebniceAuto
Produktové číslo42139

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Stavebnice LEGO LEGO

Všechny stavebnice LEGO LEGO