Hlavní obsah stránky

LEGO Ninjago 71766 Lloydův legendární drak

  • stavebnice LEGO Ninjago 71766 Lloydův legendární drak
  • stavebnice LEGO Ninjago 71766 Lloydův legendární drak
  • stavebnice LEGO Ninjago 71766 Lloydův legendární drak
  • stavebnice LEGO Ninjago 71766 Lloydův legendární drak
stavebnice LEGO Ninjago 71766 Lloydův legendární drak

Bitevní stavebnice LEGO Ninjago 71766 Lloydův legendární drak nabízí vše, co fanoušci ninjů potřebují pro dlouhé hodiny kreativního hraní. Se 747 dílky poslouží tato nindžovská sada jako dárek pro děti od 8 let.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLEGO

Popis

Bitevní stavebnice LEGO Ninjago 71766 Lloydův legendární drak nabízí vše, co fanoušci ninjů potřebují pro dlouhé hodiny kreativního hraní. Se 747 dílky poslouží tato nindžovská sada jako dárek pro děti od 8 let. Mezi hraním poslouží také jako výstavní model na poličce a stane se ozdobou pokojíčku.

LEGO Ninjago 71766 Lloydův legendární drak

Drak děti nadchne sedlem, pohyblivými končetinami, ocasem, hlavou, čelistí a křídly. Mohou ho však ještě vylepšit pomocí sedla a větších bojových křídel, která se pohybují dozadu a dopředu. Stavebnice potěší 4 minifigurkami, a to Lloydem s mečem, Nyou s kopím, zmijím letcem s jetpackem i mečem a v neposlední řadě krajtím útočníkem s dynamitem a balistou. Jakmile Lloyd porazí své protivníky a dokončí misi, získá za odměnu sběratelský banner.

LEGO Ninjago potěší všechny děti od 4 let, které mají rády akci a výpravná dobrodružství. Hlavním motivem série jsou bojovníci Dálného východu a jejich bojové umění Spinjitzu, posvátné chrámy, ale i řada rozličných vozidel. Námětem je klasický souboj dobra a zla. Stavebnici lze kombinovat s dalšími sadami z řady LEGO Ninjago, což umožňuje zažít ještě větší dobrodružství.

Parametry

Věk dítěte8 roků
Počet dílků747
Typ stavebniceDrak
LEGO sérieNinjago
Určení stavebnicepro kluky
Produktové číslo71766

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Stavebnice LEGO LEGO

Všechny stavebnice LEGO LEGO