Hlavní obsah stránky

LEGO Ideas 21330 Sám doma

  • stavebnice LEGO Ideas 21330 Sám doma
  • stavebnice LEGO Ideas 21330 Sám doma
stavebnice LEGO Ideas 21330 Sám doma

Připomeňte si rodinnou vánoční komedii se stavebnicí Sám doma od LEGO Ideas, která je vhodná jak na hraní, tak i na výstavku. Dům rodiny McCallisterových je plný dobře známých detailů a důmyslných funkcí, které vám pomohou při přehrávání komických scén.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLEGO

Popis

Připomeňte si rodinnou vánoční komedii se stavebnicí Sám doma od LEGO Ideas, která je vhodná jak na hraní, tak i na výstavku. Dům rodiny McCallisterových je plný dobře známých detailů a důmyslných funkcí, které vám pomohou při přehrávání komických scén. K dispozici máte vše, co potřebujete pro Kevinův falešný vánoční večírek, ale také kotel ve sklepě se světelnou kostkou LEGO, funkce padající žehličky, plechovky s barvou zavěšené na provazech, padající police, lano vedoucí z podkroví do domku na stromě a mnohem víc.

Parametry

Věk dítěte18 roků
Počet dílků3955
Typ stavebniceDům
LEGO sérieIdeas
Určení stavebnicepro dospělé
Produktové číslo21330

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Stavebnice LEGO LEGO

Všechny stavebnice LEGO LEGO