Hlavní obsah stránky

LEGO Harry Potter 71043 Bradavický hrad

Splňte si svůj dětský sen a vydejte se do Bradavické školy čar a kouzel s detailně propracovanou LEGO stavebnicí, která vás provede těmi nejznámějšími scénami z filmů a knih o Harrym Potterovi. S více než 6000 kousky ke složení vás čekají hodiny zábavy a nechybí ani řada figurek, od Harryho až po čtyři zakladatele bradavických kolejí.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLEGO

Popis

Splňte si svůj dětský sen a vydejte se do Bradavické školy čar a kouzel s detailně propracovanou LEGO stavebnicí, která vás provede těmi nejznámějšími scénami z filmů a knih o Harrym Potterovi. S více než 6000 kousky ke složení vás čekají hodiny zábavy a nechybí ani řada figurek, od Harryho až po čtyři zakladatele bradavických kolejí.

Klíčové vlastnosti
  • 6020 dílků ke složení
  • vhodné od 16 let
  • obsahuje 4 minifigurky a 27 mikrofigurek
  • rozměry složené stavebnice: 58 × 69 × 43 cm

Autentická stavebnice LEGO Harry Potter 71043 Bradavický hrad

LEGO stavebnice jsou populární nejen mezi těmi nejmenšími, jak dokazuje i model Bradavického hradu, který je určený pro děti od 16 let. Ať už jste s chlapcem s jizvou na čele vyrůstali a toužíte se vrátit do dětství, nebo jste právě objevili kouzlo Bradavic, je tento vysoce detailní model kouzelnické školy tím pravým pro vás.

LEGO Harry Potter 71043 Bradavický hrad
Hrad a okolní lokace

Bradavický hrad obsahuje 6020 detailních kousků k sestavení a nechybí ani místa z knih a filmů, která se nachází v jeho bezprostřední blízkosti. Sestavit tak můžete Hagridovu chýši, vrbu mlátičku i 5 lodí, které převážejí studenty prvního ročníku. Samotný hrad oplývá detaily, jako jsou vitrážová okna, prapory jednotlivých kolejí, lavice a stoly v učebnách, planoucí pochodně a dokonce i ikonická pohyblivá schodiště na chodbách. Model se samozřejmě dá kombinovat s dalšími stavebnicemi LEGO a ideálně se k němu budou hodit další scény ze světa Harryho Pottera.

LEGO Harry Potter 71043 Bradavický hrad
Detailní zákoutí hradu

Detaily se neomezují jen na exteriér hradu. Uvnitř Bradavic najdete nespočet místností, od Velké síně až po růžovou učebnu nenáviděné Dolores Umbridgeové. Vydejte se na hodinu lektvarů v učebně plné lektvarů nebo na hodinu obrany proti černé magii v učebně s gramofonem a skříní se strašidlem ze třetího dílu. A možná se vám podaří najít i bájnou komnatu nejvyšší potřeby. Můžete se i usadit ve společenské místnosti Nebelvíru nebo navštívit knihovnu, lemovanou řadami knih a pracovních stolů. Nechybí ani pracovna profesora Brumbála s impozantním vstupem v podobě sochy grifina.

LEGO Harry Potter 71043 Bradavický hrad
Místa známá z knih a filmů

Hrad je postaven tak, abyste mohli znovu prožít všechny díly Harryho Pottera. Na pěti loďkách dojedete coby student prvního ročníku do hradu a vstoupíte do Velké síně, kde vás Moudrý klobouk rozřadí do jedné z kolejí. Ve stopách Harryho se vydáte za bájným kamenem mudrců přes komnaty s létajícími klíči, šachovou partií a zrcadlem z Erisedu. Z druhého dílu navštívíte tajemnou komnatu s baziliškem a deníkem Toma Raddla, ze trojky je tu zase vrba mlátička i s modelem Weasleyovic auta. Ohnivý pohár z kouzelnického turnaje najdete v komnatě nejvyšší potřeby, kde je i rozplývavá skříň.

LEGO Harry Potter 71043 Bradavický hrad minifigurky
Minifigurky zakladatelů kolejí

V žádné LEGO stavebnici nesmí chybět tradiční hranaté figurky. V této sadě najdete čtyři minifigurky zakladatelů bradavických kolejí, Godrica Nebelvíra, Helgy z Mrzimoru, Salazara Zmijozela a Roweny z Havraspáru, spolu s jejich ikonickými předměty a se skládacím podstavcem, na němž si je můžete vystavit.

Mikrofigurky známých postav

Kromě čtyř minifigurek se v sadě nachází také 27 mikrofigurek těch nejznámějších postav z Harryho světa. Můžete se tak těšit na ústřední trojici Harryho, Rona a Hermiony, jejich úhlavního nepřítele Draca Malfoye a další studenty z různých kolejí. V sadě je i bradavický ředitel Albus Brumbál spolu s jeho profesory, Minervou McGonagallovou, Remusem Lupinem a Dolores Umbridgeovou. Samozřejmě nesmí chybět ani temný Lord Voldemort a jeho stoupenkyně Bellatrix Lestrangeová. Kromě postav jsou zde i figurky mozkomorů, pavouka Aragoga, baziliška a maďarského trnoocasého draka.

Stavebnice Lego Harry Potter je určena malým kouzelníkům od 7 let. Prožijte znovu naplno nejzásadnější momenty, které jsou věrně zachyceny postavami a místy ze série příběhů o kouzelníkovi Harry Potter a jeho přátelích Hermioně Grangerové a Ronu Weasley. V magickém světě stavebnice Lego Harry Potter se tak znovu setkáte s oblíbenými hrdiny, se kterými se můžete vydat na průzkum po chodbách školy v Bradavicích, nebo si zahrát famfrpálový turnaj. Objevte jaká další dobrodružství můžete zažít se stavebnicí Lego Harry Potter.

Parametry

Věk dítěte16 let
Počet dílků6020
Typ stavebniceHrad
LEGO sérieHarry Potter
Určení stavebnicepro kohokoliv

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Stavebnice LEGO LEGO

Všechny stavebnice LEGO LEGO