Hlavní obsah stránky

LEGO Friends 41382 Adventní kalendář

  • Stavebnice LEGO LEGO Friends 41382 Adventní kalendář
  • Stavebnice LEGO LEGO Friends 41382 Adventní kalendář
Stavebnice LEGO LEGO Friends 41382 Adventní kalendář

Pomozte svým malým stavitelům připravit se na Vánoce se sadou Adventní kalendář LEGO Friends 41382. Nechte je každý den otevřít nové okýnko, odpočítávejte a těšte se spolu na Štědrý den.

Porovnání cen obchodů

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLEGO

Popis

Pomozte svým malým stavitelům připravit se na Vánoce se sadou Adventní kalendář LEGO Friends 41382. Nechte je každý den otevřít nové okýnko, odpočítávejte a těšte se spolu na Štědrý den. 24 okýnek ukrývá bezvadné sestavitelné dárečky ze světa městečka Heartlake.

Vystavené v pokoji nebo pověšené na stromečku k vám vnesou sváteční atmosféru. Balení obsahuje mini panenku Mii, a navíc figurky 2 tučňáků, 2 robotů, křečka a sněhuláka.

Lego Friends je stavebnice, jejíž cílovou skupinou jsou dívky od 4 let. V hlavní roli se představuje pět kamarádek (Olivia, Emma, Mia, Andrea a Stephanie), které společně podnikají různá dobrodružství. Někdy si dívky vyrazí do aquaparku, do džungle, ke kadeřníkovi či na pláž, jindy zase na misi na záchranu delfínů. Domovem jim je rozšiřitelné městečko Heartlike City. Objevte další stavebnice z řady Lego Friends, rozšiřte svou sbírku a kombinujte jednotlivé dílky.

Parametry

Věk dítěte6 let
Počet dílků330
Typ stavebniceAdventní kalendář
LEGO sérieFriends
Určení stavebnicepro dívky

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Stavebnice LEGO LEGO

Všechny stavebnice LEGO LEGO