Hlavní obsah stránky

LEGO Friends 41353 Adventní kalendář

  • Stavebnice LEGO LEGO Friends 41353 Adventní kalendář
  • Stavebnice LEGO LEGO Friends 41353 Adventní kalendář
  • Stavebnice LEGO LEGO Friends 41353 Adventní kalendář
Stavebnice LEGO LEGO Friends 41353 Adventní kalendář

Dlouhé čekání na Ježíška bude tentokrát zábavné s adventním kalendářem od Lego Friends, který ukrývá v každém okénku rozličná překvapení. Otevírejte okénka postupně a těšte se z překvapení každého dne.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLEGO

Popis

Dlouhé čekání na Ježíška bude tentokrát zábavné s adventním kalendářem od Lego Friends, který ukrývá v každém okénku rozličná překvapení. Otevírejte okénka postupně a těšte se z překvapení každého dne. Neotvírat najednou!

Klíčové vlastnosti
  • kreativní kalendář
  • 24 dárečků
  • pro holky od 6 let

Zábavný LEGO Friends 41353 Adventní kalendář

Lego Friends přichází s exkluzivními figurkami, které navodí vašim holčičkám krásnou předvánoční náladu. Otevřete každý den v adventním čase jedno okénko a postavte si novou ozdobu, která se skvěle hodí do vašeho pokojíčku nebo na vánoční stromeček.

obsah LEGO Friends 41353 Adventní kalendář
Okénka do světa LEGO

Tento kalendář skrývá 24 tajemných přihrádek, z nichž každá obsahuje sestavitelné překvapení, včetně ozdob všech 5 kamarádek z městečka Heartlake. Každý den otevřete novou přihrádku a budete si užívat společnost sestavitelných dárků a odpočítávat zbývající čas do Vánoc!

Lego Friends je stavebnice, jejíž cílovou skupinou jsou dívky od 4 let. V hlavní roli se představuje pět kamarádek (Olivia, Emma, Mia, Andrea a Stephanie), které společně podnikají různá dobrodružství. Někdy si dívky vyrazí do aquaparku, do džungle, ke kadeřníkovi či na pláž, jindy zase na misi na záchranu delfínů. Domovem jim je rozšiřitelné městečko Heartlike City. Objevte další stavebnice z řady Lego Friends, rozšiřte svou sbírku a kombinujte jednotlivé dílky.

Parametry

Věk dítěte6 let
Počet dílků500
Typ stavebniceAdventní kalendář
LEGO sérieFriends
Určení stavebnicepro kohokoliv

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Stavebnice LEGO LEGO

Všechny stavebnice LEGO LEGO