Hlavní obsah stránky

LEGO 2K Drive Xbox Series X

Hra pro Xbox Series LEGO 2K Drive Xbox Series X

Ponořte se do světa plného rychlosti a adrenalinu a projeďte se rozsáhlým otevřeným světem plným výzev a nečekaných překážek. Soupeřte v samostatných závodech nebo se zapojte do turnajů Cup Series a prokažte, že jste nejlepší.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobku2K Games

Popis

Ponořte se do světa plného rychlosti a adrenalinu a projeďte se rozsáhlým otevřeným světem plným výzev a nečekaných překážek. Soupeřte v samostatných závodech nebo se zapojte do turnajů Cup Series a prokažte, že jste nejlepší. Zlepšujte v LEGO 2K Drive své schopnosti v driftování, boostování a používání vylepšení, aby bylo vaše auto co nejrychlejší a nejlepší.

Vstupte do světa závodů v LEGO 2K Drive a staňte se šampionem! Začnete jako nováček a budete se muset propracovat až na samý vrchol. Překonejte mnoho charismatických soupeřů a ukažte jim, kdo je nejlepší. Každé vítězství vás posune blíž k finálnímu souboji proti slavnému Shadow Z.

Vyrobte si vlastní unikátní vozidlo snadno a rychle v garáži, kde je jejich stavba jako skládání kostiček. Vyrobte si svůj vůz závodníků od základů nebo vylepšete svá stávající vozidla. Pokud se chcete odreagovat, můžete si vyzkoušet budování podle návodu a pak výtvor ihned vyzkoušet v akci.

Vychutnejte si hru na maximum díky konzoli Xbox Series X. Užijte si dokonale plynulý obraz plný detailů ve vysokém rozlišení a posuňte herní zážitek na novou úroveň. Zábava může začít.

Parametry

Žánrzávodní
Druh licencekrabicová
ESRB ratingE10+
Česká lokalizacebez české lokalizace
Věk od7 let
Hodnocení PEGI7

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Hry pro Xbox Series 2K Games