Hlavní obsah stránky

Lanaform Back Massager LA110304

  • Lanaform Back Massager LA110304
Lanaform Back Massager LA110304

Trávíte dlouhé hodiny jízdy v autě nebo máte sedavé zaměstnání? I tyto činnosti si můžete zpříjemnit a udělat něco pro své tělo během dlouhé jízdy v autě či nekonečnému sezení v práci. Masážní potah Lanaform vám při několika minutové každodenní aplikaci pomůže odstranit stres, únavu a svalové bolesti plynoucí z dlouhého sezení.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLanaform

Popis

Trávíte dlouhé hodiny jízdy v autě nebo máte sedavé zaměstnání? I tyto činnosti si můžete zpříjemnit a udělat něco pro své tělo během dlouhé jízdy v autě či nekonečnému sezení v práci. Masážní potah Lanaform vám při několika minutové každodenní aplikaci pomůže odstranit stres, únavu a svalové bolesti plynoucí z dlouhého sezení. Masážní potah Lanaform je vybaven pro používání ve voze 12 V autoadaptérem, takže vám poskytne dokonalou relaxaci a uvolnění po dlouhé cestě, ať už jste kdekoliv.

Parametry

Typ masážního přístrojepodložka
Oblast masážezáda
Využití přístrojedo auta
Typ napájenísíťové
Účel masážemasáž/relaxace
Nastavení intenzityano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Masážní přístroje Lanaform