Hlavní obsah stránky

GymBeam VI Black

Masážní přístroj GymBeam VI Black

Masážní pistole GymBeam VI představuje unikátní pomůcku pro sportovce, maséry i fyzioterapeuty. Zaručí zrychlení a zefektivnění regenerace po sportovním výkonu a fyzické aktivitě, zmírňuje ztuhlost svalů, jejich napětí a zlepšuje průtok krve v masírované oblasti.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuGymBeam

Popis

Masážní pistole GymBeam VI představuje unikátní pomůcku pro sportovce, maséry i fyzioterapeuty. Zaručí zrychlení a zefektivnění regenerace po sportovním výkonu a fyzické aktivitě, zmírňuje ztuhlost svalů, jejich napětí a zlepšuje průtok krve v masírované oblasti. Vysoký výkon pistole umožňuje i aktivovat Trigger Pointy a rovněž ji lze použít na automasáž fascií. Masážní pistole dokáže vyvinout až 3200 otáček za minutu a nabízí 30 úrovní intenzity. Velmi pohodlné používání zajistí nízká hmotnost a protiskluzová rukojeť.

Parametry

Typ masážního přístrojepistole
Oblast masážecelé tělo
Využití přístrojena doma
Typ napájeníbateriové
Účel masážeuvolnění/tlumení bolesti
Počet nástavců6

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné