Elektrokoloběžka Recenze LAMAX E-Scooter S11600 350 W černá

Recenze LAMAX E-Scooter S11600 350 W černá

Elektrokoloběžka LAMAX E-Scooter S11600 je vhodná pro dospělé a je určená především pro městské prostředí. Je vyrobena z odolného duralu a její hmotnost je 15 kg. Nosnost tohoto modelu je 120 kg. Tato koloběžka je vybavena motorem o výkonu 350 W, který umožňuje dosáhnout maximální rychlosti 25 km/h.

Porovnat ceny od 9 287 Kč

Registrovaný uživatel29. července 2022

Jednoznačně cena 9900 Kč Česká firma (výroba Čína, ale pokud si zadavatel pohlídá kvalitu, proč ne) Výborný dojezd (po zvýšení omezení rychlosti na 30km/h a ujetí 8 km vc. prudkého kopce - pěšky), neustálých rozjezdů atd. ukazuje zbývající dojezd 28 km, takže super, při mých 100kg Tichounká, žádné drnčení, vrzání, elektromotor absolutně tichý Vhodná do rovinatého terénu s mírnějšími kopci Je vysloveně krásná Rekuperace Excelentní elektrická brzda, zadní se ještě nedostala ke slovu, brzdu nutno dávkovat velmi opatrně Tempomat je bomba, i když se to nezdá Klidně bych koupil znova Přední světlo se zdá být slabé, ale není, ve tmě svítí naprosto dostatečně Příprava pro sedadlo, které lze dokoupit - já ho nepotřebuju Lehká, přenášení je absolutně bez problémů

Prudší kopce nezvládá, ale ten můj kopec by nedala žádná Ano, podvozek je, díky plným kolům, trošku nekomfortní, ale to je holt daň za plná, blbuvzdorná kola a platí to pro jakoukoliv koloběžku

Řekl bych, že Lamax je ideální kombinací vlastností, ze kterých jen pár je trošku omezujících. Osobně jsem velmi spokojen. Poměr cena/výkon/kvalita/design je naprosto vyhovující. Ano, je tam pár "ale", ale to bude vždy a u každé kolobrndy. U některé bude super výkon, dojezd atd, ale za 50000 Kč. Mně výkon na ježdění po rovině, případně do mírných kopců, naprosto vyhovuje, rychlost 25 - 30 km/h je úplně v pořádku (opravdu si neumím představit jízdu ve 45 a víc km/h a vletět do hezkýho výtluku. Vím, co to udělá se stabilní motorkou a umím si představit, jak asi dopadne rozlícená koloběžka. Pokud to řidič ustojí, koloběžka určitě utrží těžké šrámy - to už jaksi vyplývá z fyziky (energie, deformace atd.). Prostě koloběžka je na pohodovou jízdu na výlet, do práce do obchodu, do hospody... Není to na závodění, tedy na veřejných komunikacích určo neee. A z tohoto pohledu a za ty prachy (což bylo při rozhodování stěžejní) jsem velmi spokojen a VŘELE DOPORUČUJU!

Registrovaný uživatel7. dubna 2022

Kvalitní elektrokoloběžka. Bytelná konstrukce pro váhu až 120kg, nicméně váha pouze cca 15kg. K tomu poměrně velká kapacita baterie. Super jsou bezdušová kola + zadní odpružení, rekuperace a velmi dobrá brzda. K tomu malý, ale přehledný displej. Prostě za tu cenu super. Otestováno v Liberci (samý kopeček) a v pohodě vše vyjela (90kg); konec března za příjemného počasí.

Zatím žádné. Vše funguje.

Za nabízenou cenu = SUPER.

Rudolf17. března 2022

rychlost jízdy

Střídáme si koloběžku se synem. Já jezdím do obchodu a on občas s kamarády. Řídítka jsou na rychloupínák, takže se dají přenastavit během chvilky.

Registrovaný uživatel28. července 2022

super cena....

pozor na déšt.....záruka padá...

Registrovaný uživatel29. září 2022

Podle recenzí jsem si myslel, že by za nabízenou cenu mohlo jít o solidní výrobek. Výrobek však dodán zcela nefunkční, tedy zmetek od výroby.

Zcela nefunkční výrobek. Vůbec nešel zapnout. Požadoval jsem výměnu za nový. Dalším novým kusem však již prodejna nedisponovala.

Koupě o ničem. Mohl jsem převzít ten původní nefunkční kus po opravě, avšak za plnou cenu bezvadného kusu, kdy mi prodejnou nebyla nabídnuta žádná sleva za rozbalený a opravovaný kus, jak je to u jiných prodejců obvyklé, a proto jsem odstoupil od kupní smlouvy a nechal si vrátit kupní cenu. Rozbalenou a opravovanou koloběžku totiž jinde nabízejí ve slevě, nikoli za plnou cenu nové a bezvadné, jako Eelektro expert.

Michal16. prosince 2021

maximální rychlost jízdy

Koloběžkou jezdí do obchodu a práce. Mám to kousek. Ale o pár minut to cestu urychlý.

vojtech herzan17. února 2024

Výborné zpracování, dlouhý dojezd, příjemný, intuitivní ovládání

Nemá tlumič předního kola, proto v terénu není jízda pohodlná Na měkkém podkladu spíše nejede, je to čistě koloběžka na zpevněné cesty

Jsem s ní na 100 % spokojený, budeme kupovat tu samou ještě jednu

Zdenekhrdlicky23. června 2023

Jízda je rychlá a po městě třeba na nákup nebo i do práce dobrá. Už se těším na léto.

Vojtěch29. prosince 2022

dojedu kam potřebuji

Rychlost jízdy a výkon super.

Registrovaný uživatel7. září 2022

dosti silná, rychlost 25 km/h je dostačující, složení koloběžky bylo jednoduché

prozatím nic

mám ji 3 dny - hodnotit můžu skromě

SMARTmania.cz9. srpna 2022
SMARTmania.cz

Lamax E-Scooter S11600 disponuje výkonem 350 W, dojezdem až 40 km a rychlostí omezenou na 25 km/h. Potěší zejména skvělým poměrem ceny a výbavy.

poměr cena/výkon

elegantní design a kvalitní zpracování

reálný dojezd 30 až 40 km

dostatečný výkon, zdolá i kopec, rychlost až 25 km/h

zaručuje zábavnou jízdu

snadné a rychlé složení

kotoučová brzda, tempomat

jízdní vlastnosti, stabilita při jízdě

není garantována žádná voděodolnost

sklon světla se nedá upravit

chybí přední odpružení

tvrdé bezdušové pneumatiky

řídítka mají pevně danou výšku a jsou úzká

Více na SMARTmania.cz
Registrovaný uživatel26. července 2022

Super doporučení kvalitní výrobek za mě 100% doporučila bych více zákazníkům

Koloběžku využívá má 22leta dcera je s ní velmi spokojená využívá jak tu eco verzi tak i tu sportovní koloběžka super na cesty do města prace stačí super

Registrovaný uživatel21. července 2022

robusní, vhodná i pro postavy kolem 180-190cm, dojezd odpovídá, snadno se složí, celkově jsem spokojen. Pro přítelkyni je velká a těžká

váha

pro mě ideální, pro drobnější postavy nevím …

Registrovaný uživatel9. července 2022

Top stroj za ty peníze,než nějaké autokelly pokus. Skvěle propracovaní Dojezd sedí Odpružení a Bluetooth ladění funguje

Žádný

Registrovaný uživatel4. července 2022

Samá pozitiva

Ne

Registrovaný uživatel16. června 2022

Jednoznačně silniční koloběžka. Na hodně nerovné povrchy a na kamennou dlažbu (kočičí hlavy) se rozhodně nehodí. Zámková dlažba drncá, ale jde to. Holt cena za bezdušová kola, která jsou podle mne nezbytná (kamarád svou konkurenční koloběžku za rok již 2x píchnul - oprava v servisu pokaždé 500 Kč). Pro děti (40 kg) je naprosto úžasná- dojezd přes 40 km, stoupavost do kopce také větší než 15°. Dospělý (95 kg) - dojezd vychází na cca. 28 km, do většího kopce musíte pomáhat (ale to v návodu je, takže za mne ok). S koloběžkou jsem zatím spokojen a rozhodně bych ji doporučil.

Pokud si někdo kupuje koloběžku jako alternativu auta, že se bezstarostně a levně sveze, tak to bude platit jen pokud jedete po rovině a na hezké silnici. Jinak je to prostě sportovní zážitek. Musíte trochu přemýšlet a plánovat. V autě si člověk ani neuvědomí, jaká je kde silnice a kde je jak prudký kopec. S koloběžkou toto řešit budete. Za mne je to ok, ale vím, že si lidé občas koloběžku koupí a po čase ji odloží, protože to prostě není to, co čekali.

Registrovaný uživatel14. června 2022

Mám ji krátce, zatím jezdí dobře

Registrovaný uživatel9. června 2022

Robustní konstrukce, kvalitní zpracování,slušná aplikace, tempomat.

Chybějící walkmód, ale snad v budoucnu bude alespoň v aplikaci. Přeci jen to 100kg chalapa má problém vytáhnout i do menšího kopečka. Těch 350W bude prostě málo. Překvapivě velká a i dost těžká, což je cena za robustnost.

Slušná robustní a kvalitně zpracovaná koloběžka. Celkem velká a těžká. Není tedy nejvhodnější pro subtilní dámy nebo děti.

Registrovaný uživatel6. června 2022

Robustní. Bytelná. Do třetího patra se dá v klidu vynést. Displej je vidět i na sluníčku. Vyjíždí lehce i kopec. Něžný rozjezd. :-) Neni tak divoká, ale v tom vidím klad. Brzdy brzdí.

Aleš25. května 2022

rychlost jízdy rychlý přesun na kratších vzdálenostech

Koloběžka na kratší vzdálenosti je skvělá. Nikde nestojíte v koloně a dá se jet i dost rychle když člověk chce.