Hlavní obsah stránky

Laica Aida J35

  • filtrační konvice Laica Aida J35
filtrační konvice Laica Aida J35

<h2>Filtrační konvice Laica Aida zelená + filtrační patrona Biflux 1ks</h2> <p>Filtrační konvice Laica vyniká kvalitním a praktickým zpracováním, funkčností a podařeným designem. Tato filtrační konvice s celkovým objemem 2,3 litru a objemem přefiltrované vody 1,2 litru disponuje indikátorem kapacity filtru a víčkem Flow and go, které zajišťuje mimořádně jednoduché plnění bez nutnosti otevírat celé víko konvice.

Vybrat variantu (2)

Laica Aida J35 zelená

2 varianty pro
Laica Aida J35

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLAICA

Popis

<h2>Filtrační konvice Laica Aida zelená + filtrační patrona Biflux 1ks</h2> <p>Filtrační konvice Laica vyniká kvalitním a praktickým zpracováním, funkčností a podařeným designem. Tato filtrační konvice s celkovým objemem 2,3 litru a objemem přefiltrované vody 1,2 litru disponuje indikátorem kapacity filtru a víčkem Flow and go, které zajišťuje mimořádně jednoduché plnění bez nutnosti otevírat celé víko konvice. K filtrování vody využívá

Parametry

Indikátor životnosti filtruano
Objem1,2 l
Varná funkcene

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Filtrační konvice LAICA

Všechny filtrační konvice LAICA