Hlavní obsah stránky

La Nordica Emiliana

  • krbová kamna La Nordica Emiliana
krbová kamna La Nordica Emiliana

Moderní středně velká krbová kamna La Nordica Emiliana s masivním kachlovým obkladem jsou stále populárnější a populárnější, jelikož dnešním trendem je izolovat objekty, snížit tak energetickou náročnost a pak není potřeba velkého výkonu a množství tepla. Dvouplášťová konstrukce s masivním kachlovým obkladem umožňuje pomalé proudění tepla a zároveň akumulaci do kachlových bloků.

Vybrat variantu (2)

La Nordica Emiliana bordeaux

2 varianty pro
La Nordica Emiliana

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLa Nordica

Popis

Moderní středně velká krbová kamna La Nordica Emiliana s masivním kachlovým obkladem jsou stále populárnější a populárnější, jelikož dnešním trendem je izolovat objekty, snížit tak energetickou náročnost a pak není potřeba velkého výkonu a množství tepla. Dvouplášťová konstrukce s masivním kachlovým obkladem umožňuje pomalé proudění tepla a zároveň akumulaci do kachlových bloků. Konstrukce topeniště je litinová se vstupujícími třemi vzduchy pro ekologické spalování s vysokou účinností a nízkým obsahem emisních a prachových částic.

Parametry

Typ kamenkachlová
Průměr kouřovodu120 mm
S výměníkemne
Výkon6,5 kW
Na peletyne
S dvojím spalovánímne

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Krbová kamna La Nordica

Všechny krbová kamna La Nordica