Kávovar Recenze Krups Evidence EA890

Recenze Krups Evidence EA890

Automatický kávovar na espresso Krups Evidence EA890, vyrobený s maximální pečlivostí a precizností až do posledního detailu, nabízí nepřekonatelný požitek z kávy, a to jak během přípravy, tak i během jejího vychutnávání. Tento snadno použitelný kávovar na espresso je vybaven technologií Krups Quattro Force pro přípravu vynikající kávy s rozdílem, který si vychutnáte, kvalitou mletí závratnou rychlostí jako u baristy, bohatou a krémovou pěnou a automatickým cyklem proplachování parní trysky pro zajištění dlouhodobé výkonnosti. Širokou škálu praktických funkcí doplňuje elegantní a moderní vzhled navržen tak, aby se hodil do každé kuchyně. Automatický kávovar na espresso Krups Evidence je navržen pro přípravu dokonalé kávy v pohodlí domova.

Porovnat ceny od 8 900 Kč

Honza Milichovský19. března 2021

-Paměť upravených nápojů podle vlastní chuti -Jednoduché ovládání -Čitelný displej s podporou češtiny -Elegantní design -Hadička rovnou do mléka, není potřeba žádná nádobka -Snadné čištění mléčného okruhu a trysky presovače

-Hlučnost -Drahé originální prostředky na údržbu.

Kávovar jsem pečlivě vybíral a nemohl jsem se rozhodnout mezi Delongi, nebo Krups, U přátel jsem ochutnal kávu z obou kávovarů a musím říct, že moc rozdílné nebyli, takže jsem zvolil Krups. Na tomto kávovaru se mi líbí jednoduché intuitivní ovládání a přehledný display, který podporuje češtinu. Dále se mi líbí nastavení automatického zapnutí (člověk nemusí čekat, než se kávovar propláchne a předehřeje). Automatické vypnutí při nečinnosti je také super funkce, která šetří energii v domácnosti). Kávovar jsem také vybral také kuli napěňovači. Není potřeba žádná další nádova na mléko s dalšíma komponentami co se můžou časem ucpat nebo poškodit. Stačí pouze strčit hadičku do mléka a je to. Tím pádem je i čištění jednodušší. Nejen že kávovar nabízí 2 programy na čištění mléčného okruhu, ale samotné čištění je jednoduché. Stačí vytáhnout hadičku z kávovaru propláchnout jí vodou a následně pročistit trysky na kávovaru. Celkově to zabere asi 2 min. práce. Další dobrá funkce je, že si kávovar pamatuje, jak jste si naposledy připravovali vybranou kávu, a při další přípravě nápoje bere toto nastavení a vy se už o nic nemusíte starat. Kávovar dělá pěknou hustou pěnu, samozřejmě se musí použít mléko s 3,5% tuku. Jediné co mě trochu vadí tak je hlučnost při mletí kávy, ale to je u automatických kávovarů normál. A holt si na tento zvuk musím zvyknout. Dále mě trošku mrzí, že originální sady na čištění jsou dost drahé.

Pavel Huspeka5. února 2021

Kompaktní rozměry Velká nádrž na vodu Příprava macchiata a cappuccina jedním stiskem Možnost volby množství vody Elegantní design Připravená káva je opravdu skvělá

Snad jen trochu větší spotřeba vody při vyplachování a nutnost častěji vylévat nádobku, ale to zas není takový problém :)

Z kávovaru jsem jednoduše nadšený! Oproti starému kávovaru je to ne o krok, ale rovnou o několik kroků skok dopředu. Opravdu perfektní je napěňovací systém, kde opravdu u cappuccina či macchiatta cukr pěnou jentak nepropadne. Designově se jedná také o hezkého kompaktního pomocníka. Všem, co uvažují o koupi mohu opravdu jen doporučit :)

Nikimedy25. ledna 2022

Jednoduchá obsluha Design Objem nádržky na vodu Rozměry Poměr cena/výkon Automatické čištění Jednoduchá údržba 2 kafe najednou Funkce

Trochu hlučný (nic závratného)

Kávovar jsem viděla u mamky, tak jsem ho hned musela mít taky. Přítel kafe nepil a s tímto kávovarem ho pít začal.

Jara Nuhy7. ledna 2022

Tichý, kompaktní,lehce ovladatelný, umí dvě kafe naráz

nic

Výborný kompaktní kávovar. Jednoduchá obsluha, jednoduché čištění mléčného systému. Umí dvě kafe naráz....výborná funkce když chcete kafe víc jak 300ml...dávám si 2X 150ml long coffee (umí až 2x180ml) Jinak skvělé napěnění mléka, umí jen samotné našlehané mléko...používají děti na kakao. Má velkou nádobu na vodu, je kompaktní, tichý při mletí. Co se týče káv tak ve srovnání s phillipsem 3kove řady je tento Krups tišší a umí stejné nápoje...vlastně navíc vodu na čaje.

pavelk309. ledna 2024

jednoduchost čištění

Registrovaný uživatel7. června 2022

Výhoda nastavitelnosti v hrubosti mletí,ještě za provozu mohu změnit množství kávy i mléka,krásná mléčná pěna

Velká spokojenost,miluji kávu,teď mám možnost si připravit rychle lahodnou kávu,na jakou jsem chodila do restaurace

Beránek6. června 2022

Jednoduchá obsluha Design Objem nádržky na vodu Rozměry Poměr cena/výkon Automatické čištění Jednoduchá údržba Možnost udělat dvě kávy najednou. Funkce

hlučnější, ale nic co by nešlo vydržet. :-)

Zatím spokojenost.

Registrovaný uživatel31. května 2022

menší rozměry, mléko nasává přímo z lahve

časté čištění mléčného systému

Branko Guliš12. května 2022

Jednoduché ovládání v češtině. Mléko nasaje přímo z krabice. Výborné cappuccino. Skvělé espresso. Používáme denně na prodejně.

Zatím žádné.

Jsme spokojeni.

Haviernikj18. května 2024

Jednoduchá obsluha. Výběr kávy. Supr mléčný systém

Zatím nic

Vysoká kvalita za slušnou cenu.

mlynkova.marie21. dubna 2024

Jako celek velmi spokéojená.

Chod kávovaru by mohl být o něco tišší.

Tento kávovar doporučuji.

mirekjar18. února 2024

Při presu zvýšené vibrace, hrneček cestuje mimo trysky.

Registrovaný uživatel24. ledna 2024

-intuitivní ovládání -velký výběr nápojů -možnost nastavení parametrů nápoje (množství, teplota, síla kávy) -dobře vyřešena příprava nápojů s mlékem -perfektní vzhled -káva je výborná

nic jsem nenašel

Tento kávovar pro domácí použití určitě doporučuji. Máme již druhý kávovar od této značky a použití vždy bez problémů.

Registrovaný uživatel22. ledna 2024

Celková spokojenost, snadná udržba, snadné ovládání

Pergolak 110. ledna 2024

káva je dobrá

oprava v záruce 6000kč zdarma po záruce 5900 kč rok po záruce potřebuje přetěsnit to už platit nebudu a už nikdy kávovar od této firmy

Registrovaný uživatel6. ledna 2024

Dobrá káva.

Týden před ukončení záruky se kávovar pokazil. Káva tekla zespod kávovaru. Opraveno v záruční době . Asi po půl roku ten stejný problém . Oprava není nejlevnější a ani to nestojí za to. Takže po dvou a půl letech kávovar k ničemu .

Rozhodovali jsme se mezi De Longhi a Krups a bohužel jsme se rozhodli špatne .

benes4813. prosince 2023

Jednoduchost ovládání výrobku

Žádné

Zatím spokojenost

Registrovaný uživatel27. dubna 2023

výbíraly jsme podle recenzí a co jsme očekávali od kávovaru.kávovar máme týden a naše očekávání nás nadmíru uspokokuje používáme deně velká spokojenost nemáme co vytknout doporučuji dobrá cena výborné kafe

Registrovaný uživatel1. února 2023

kávovar je vynikající

zatím jsem žádné nenašla

Petr Hrachovický23. ledna 2023

Za mě top produkt, nejlepší kávovar

Žádný