Druh chipsů bramborové, hmotnost 180 gBramborové lupínky v balení MAXI jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají větší množství klasické pochoutky. Jemně solené lupínky jsou vyrobeny z brambor, řepkového oleje a soli, bez přidaných barviv, dochucovadel a konzervantů.
Informace o Krajči Plus Cyrilovy brambůrky Maxi 180 g solené
Popis
Bramborové lupínky v balení MAXI jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají větší množství klasické pochoutky. Jemně solené lupínky jsou vyrobeny z brambor, řepkového oleje a soli, bez přidaných barviv, dochucovadel a konzervantů. Toto složení zaručuje čistou chuť a zároveň je vhodné i pro vegany.
Hlavními surovinami jsou brambory, které dodávají lupínkům přirozenou chuť, a řepkový olej, který zajišťuje jejich křupavost. Sůl je použita v mírném množství, aby podtrhla přirozenou chuť brambor. Balení o hmotnosti 180 gramů je dostatečně velké pro delší konzumaci nebo pro sdílení s přáteli.
Při skladování je důležité dodržet suché prostředí a chránit produkt před přímým slunečním světlem, aby si uchoval svou kvalitu a trvanlivost. Minimální trvanlivost je uvedena na obale. Produkt může obsahovat stopy hořčice, což je vhodné zohlednit při alergiích.