Masážní přípravek Recenze Konopný táta Konopná čistá mast

Recenze Konopný táta Konopná čistá mast

Poctivá konopná mast je vyrobená z konopí od výrobce Konopného táty. Jedinečný technologický postup zajišťuje v masti vysoký obsah kanabinoidního komplexu, terpenů a flavonoidů. Mast je vhodná na citlivou pokožku. Konopnou mast mazajte na postižená místa klidně i několikrát za den.

Registrovaný uživatel30. července 2022

Vybral jsem si tento produkt na základě hodnocení zákazníků. Konečně jsem se po pěti letech zbytečného chození po různých lékařích zbavil otravného ekzému. Za což z celého srdce děkuji. Krém používám ráno a večer.

Nákup vašeho konopného krému bylo to nejlepší co jsem mohl udělat. Přeji hodně pracovních úspěchů ve vaší praci, mnoho dalších spokojených zákazníků a ještě jednou dík.

Registrovaný uživatel16. září 2021

Po cca týdnů lupénka na loktech zmizela.Mast je super.

Registrovaný uživatel30. prosince 2022

V našem případě vyhojila na břiše pejskovi odřeniny, podrázděni kůže od moče a kousanců od hmyzu.Na rukách našeho dědy zhojila vyschlou kůzi, odřeniny a mírní bolest kloubů prstů.Mažeme vyschlé loketní klouby, kůže se rychle regeneruje.Na zádéry kolem nehtú. Super mast.Doporučuji.Helena

Registrovaný uživatel11. dubna 2022

Mast užívám chvíli, ale mohu ji jedině pochválit. Svědění ustalo a ekzém už není tak výrazný . Zatím je to nejlepší konopná mast, jakou jsem kdy měla.

nic

Mast doporučuji.

Registrovaný uživatel13. června 2023

Člověk by měl za život zkusit všechno, tak proč ne i tuto mast. Zatím 100% spokojenost. Zrovna včera, potvora opar, mažu lehce průběžně a pocitově jako by nebyl. Takže, díky taťko.

Registrovaný uživatel1. května 2023

Mám dlouhodobé problémy s exémem na rukou a používal jsem konopnou mast domácí výroby. Zdroje došly a tak jsem zvolil Konopného tátu. Výsledek je dobrý, exém sice zcela nezmizí, ale mast ho udrží v přijatelné podobě.

Nejsou

Paráda, díky.

Registrovaný uživatel10. října 2022

Protože jsem se v poslední době moc nevyspal- důvod- silné křeče v nohách. Po druhém namazání jsem spal celou noc. Děkuji moc. Určitě si ji zase objednám. A taky jsem si ji koupil, protože mi opravdu pomáhá. Lidé kteří spí celou noc bez problémů to možná nezajímá, ale lidé kteří se z důvodů silných křečí nohou ani nevyspat, ti to určitě ocení. Za můj klidný spánek bez urputných křečí může vaše konopná mast. Děkuji.

Po vyčerpání stávajících zásob si určitě nové objednám.

Registrovaný uživatel18. května 2022

Mažeme druhým dnem na lehce opruzený zadek u dvouletého batolete kde nám přestal pomáhat Sudocrem a už teď jde vidět rozdíl. Opruzeniny blednou a hezky se zatahují. Jsem moc spokojená. Používám stejnou dobu i na můj zhoršený ekzém na dlaních a prstech a pěkně se bolavá místa hojí.

Dala jsem na hodnocení a udělala opravdu dobře. Nám mastička znatelně pomohla už po dvou dnech. Za mne s čistým svědomím doporučuji.

Registrovaný uživatel19. března 2022

Pouzivam na bolave klouby ,uvolnuje bolest.Dlouho pouzivam konopne vyrobky ale tento patri medzi topky.

Nemam

Registrovaný uživatel9. dubna 2021

Produkt jsme vybrali podle velkého množství kladných recenzí. Skutečně pomáhá a léčí a navíc za rozumnou cenu. Vyzkoušeli jsme předtím i jiné výrobce a tahle mast konečně funguje a pomáhá. Navíc se konopný táta chová úžasně vstřícně a komunikuje a poradí. Mast používáme často a jsme spokojeni i s velikostí balení a konzistencí, která se dobře aplikuje.

Značku i mast doporučuji. Mast opravdu pomáhá. Webové stránky i komunikace úžasná. Vždy poradí. Ocenili jsme i podrobné a srozumitelné informace ke všem produktům. Nemáme co vytknout a musíme jen chválit. Díky, Konopný Táto!

info.toroto.dvd28. března 2024

Rychlejší účinky hojení

Žádné

ivetka.tazmanek21. března 2024

Používam na jizvy po úrazu a opravdu super

RenataF.10. března 2024

Okamžitá úleva bolesti chodidel po dlouhém dni Modřiny popraskanych žilek na nohou jakoby zázrakem mizi

pavelblaheta5. března 2024

Je to osvědčený produkt a využívám ji řadu let na různé věci.

zápory nejsou

Je to super, že firma "konopný táta" existuje.

navratilova.d4. března 2024

Pomáhá mi při revmatoidní artritidě!

Nic

Masti mi pomáhají!

h.chlubna29. září 2023

Výborný produkt

Tichej Tom21. února 2024

Celý život hledám něco na atopický ekzém. Musím říct, že po měsíci používání čisté konopné masti jsou výrazně viditelné výsledky. Velice doporučuji.

hana.kurkova20. února 2024

Krásně voní. Univerzální mast na všechno. Skvělé, že mohou používat i děti.

veselaladislava20133. listopadu 2023

Kouzelná mastička. Odřeniny bez stroupků, stařecké skvrny se vydrolí. řele doporučuji. Laďka

Registrovaný uživatel13. června 2023

Vynikajúca natural masť na psoriázu..odporúčam