CBD Recenze Konopný táta CBD konopný olej 20% 10 ml

Recenze Konopný táta CBD konopný olej 20% 10 ml

CBD Konopné kapky v koncentraci 20 % jsou vyrobené pomocí superkritické CO2 extrakce. CBD se nejčastěji používá při zvyšování imunity, k ochraně buněk, pro terapeutické účinky při různých obtížích, rychlejší regeneraci, kvalitnější spánek, při stresu, depresích a úzkosti, pro tlumení bolesti, podporu hojení nebo pro své protizánětlivé účinky. Stačí jedna kapka denně pod jazyk. Věřte, že za pár dní si dávky sami od sebe zvednete.

Porovnat ceny od 1 500 Kč

Registrovaný uživatel5. prosince 2022

U mne došlo v první řadě ke zkvalitnění spánku. Myslím, že hlavně díky tomu se cítím celkově lépe, už nebývám večer tolik unavený, jako dříve, a můžu se pustit třeba do učení. U dcery totéž, ale kromě toho hlavně pozoruji velký pokrok v psychickém rozpoložení. Už zdaleka tolik nereaguje přecitlivěle a výbušně např. na kritiku, přestala se sebepoškozováním apod. Mám za to, že je to právě CBD, co pomohlo. Předtím užívala předepsaná psychofarmaka, která tedy moc nefungovala, ale hlavně byla po nich hrozně otupělá, ve škole se prakticky nebyla s to soustředit. Co jsme to vysadili a najeli na CBD, přestala dostávat pětky a všichni kantoři na třídních schůzkách uznali viditelné zlepšení. Olej už kupuji pravidelně. Nemám důvod nikoho navádět, a věřím, že někdo při užívání CBD žádnou změnu necítí.. Nicméně, že to funguje u nás, jsem přesvědčen

není to žádná láce, v domácím rozpočtu je to znát. Nicméně mně to za tu cenu stojí

Registrovaný uživatel21. listopadu 2022

Vysoká kvalita a účinnost, určitě doporučuji. Koupila jsem ho i pro babičku na zmírnění stresu a nespavosti a opravdu je klidnější, není tak vynervovaná a lépe spí, sama účinky pozoruje a užívá pravidelně. Jako veterinární lékařka používám CBD produkty od Táty i u svých pacientů s velmi dobrými výsledky. Je důležité vědět, že každý na CBD reaguje jinak, jak lidé tak zvířata, někdo cítí velmi silný efekt a u někoho efekt může být nižší. Musí se to vyzkoušet a pohrát si s dávkováním, každý je jinak citlivý :)

Registrovaný uživatel5. července 2023

Pomáhá při mém specifické onemocnění, které jsem získala jako bonus k druhému očkování na covid.

Registrovaný uživatel20. dubna 2023

2 x1 za den -dobře spim a citim zlepšení a hodně

žadny

ted chci objednat dálší

Registrovaný uživatel27. června 2021

Rychle dodání.

Drahy olej-10ml.. zatím nefunkční.

Vůbec první CBD v životě.. 20%olej.. po měsíci zatím žádný účinek z popisovaných...objednala jsem ještě podruhé..ale moc tomu nevěřím.. Možná jinou značku?nevím..

Registrovaný uživatel27. dubna 2022

CBD olej mi pomáha pri bolestiach kĺbov, zatiaľ ho užívam len mesiac….

Len cena.

Odporúčam každému vyskúšať.

Registrovaný uživatel5. prosince 2021

Zatím používáme velmi krátce, abych mohla vyhodnotit účinnost(3 dny). Zakoupili jsme na zmírnění bolesti při migréně a zlepšení pooperačních komplikací u psa. Majitel nám doporučil jak dávkovat, budeme tedy čekat zda zabere jak má.

Zatím používáme velmi krátce, abych mohla vyhodnotit účinnost.

Registrovaný uživatel15. října 2021

Zaznamenala jsem pozitivní účinek co se týče kvalitnejsiho spánku. Užívám ale především kvůli bolesti kloubů a těla. Bolest se mi o něco opravdu snizila. Začala jsem 10% nyní mám pár dní 20% , tak snad bude ještě lépe.

Asi žádný. Brala bych ještě větší lahvičku a ještě silnější .

Registrovaný uživatel15. září 2021

Na doporučení Konopného táty, léčím se s těžkým depresivním syndromem. Dokáže pomoci při snižování dávek. Uklidní, uleví od třesu a bolesti, uvolní, neomezí při práci Kapky užívám každý den ráno, působí podle míry stresu do oběda, potom beru antidepresiva / ráno je nahrazuji kapkami/

O ničem nevím

Každopádně doporučuji všem, kteří nezvládají rytmus dnešního uspěchaného života, trpí depresí, tatínek užívá na Parkinsonův syndrom. Výborná jsou i loupaná semena na chléb s máslem či do salátu. Jíme každý den. Chutnají jako lískové oříšky.

AB23. června 2021

Zakoupeno poprvé v květnu.20% CBD.rychle dodání.meli dobré recenze..

Účinky na bolest nejsou zatím žádné..v květnu využívané CBD20%,bez účinků na bolest kloubů,pohyb.aparatu..v červnu zakoupeno další baleni... Váha 65kg,vyska176cm,49let..bez úrazu,bez genet.zatizeni..potize začaly náhle v kvetnu..postupne zvyšování až na 4kapky ráno,4poledne,někdy i večer..bez účinků...

Zkusit jinou firmu?, vyšší koncentraci v nabídce nemáte?

scveckova26. března 2024

Chtěla jsem vyzkoušet zda mi pomůže při mých problémech. Zatím ho oužívám krátkou dobu, 1 kapku denně

nevím

Uvidím po delší době jak působí

Pviktorynova7. března 2024

Mnohokrát děkuji za vaše výrobky. 20% CBD mi neskutečně pomohlo se spánkem. Nemůžu usnout a když usnu, nejsem schopná spánek udržet, hned se vzbudím. Nepomáhal mi ani melatonin, žádné bylinky, meditace, už ani hypnotika, nic. Od té doby co si dávám večer 6 kapek 20% CBD oleje a 5 kapek CBG+CBN, tak spím jak mimino. Spánek mi to tak upravilo, že Většinu nocí už spím sama, bez CBD. Trošku mě to dráždí v krku, chuť je prostě jak tráva, ale ty účinky jsou naprosto dokonalé. Fakt moc díky!

Chuť, ale to je fakt zanedbatelný detail

Doporučuji

petr.kellner14. února 2024

Funguje

t.micuda28. listopadu 2023

Zakoupil jsem pro otce s RS a babičku co má kyčelní problémy a oba si moc pochvalují.. budu kupovat i nadále.. :-)

ladislava.hamplova19. října 2023

Věřím v léčebnou sílu konopí od vás

tento olej "má zápach konopí"

doporučuji

Registrovaný uživatel15. července 2023

Uvidíme, asi to bude dobré 4 dny je málo

Registrovaný uživatel25. června 2023

Výborný produkt. Funguje na vše deklarované

Registrovaný uživatel17. června 2023

Spaní se zhruba po týdnu opravdu zlepšilo.

Chuť

Mám třetí, u mě funguje.

Registrovaný uživatel18. května 2023

Konečně klidný spánek.

Registrovaný uživatel3. února 2023

Kvalitní olej

Olej (kapky) CBD 20% máme již opakovaně, je to opravdu kvalita. Manželovi rapidně zlepšil zdravotní stav.