CBD Recenze Konopný táta CBD konopný olej 10 % 10 ml

Recenze Konopný táta CBD konopný olej 10 % 10 ml

CBD se nejčastěji používá při zvyšování imunity, k ochraně buněk, pro terapeutické účinky při různých obtížích, rychlejší regeneraci. Zároveň lze využít pro kvalitnější spánek, při stresu, depresích a úzkosti, pro tlumení bolesti, podporu hojení nebo pro své protizánětlivé účinky. Jedná se o doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Registrovaný uživatel27. října 2021

Pulku jsem pri aplikaci omylem vylila a vubec me to nenastvalo. Z tohoto duvodu mi prijde, ze produkt opravdu funguje :D

Registrovaný uživatel27. května 2022

Nemohu si kapky vynachválit, používám před spaním, příjde mi, že spánek je kvalitnější a ráno se necítím ,,rozlámaná,,

Registrovaný uživatel23. prosince 2021

Již po druhé jsem si tento produkt zakoupila a jsem s ním velice spokojena. Kapky užívám večer, a pomohly mi s lepším spánkem a mám pocit, že jsem i celkově více klidná. Určitě zakoupím znovu.

Registrovaný uživatel9. srpna 2022

zatím má vliv pouze na dobré spaní, první 3 dny mi bušilo trochu srdce, teď už je to OK

Registrovaný uživatel16. února 2022

Pomohl mi zmírnit deprese, stres, i úzkosti

Za mě chuť ale nic hrozného

Až mi dojde určitě objednám znovu

Registrovaný uživatel14. září 2021

Som velmi spokojna, uzivam to ako autoimunitny pacient, takže vrelo odporúčam. Celkovo mi to tiez pomaha na bolest pocas menštruacie, alebo bolest zubov, ked vas nieco boli, vyskusala som aj pred spanim, spalo sa mi super, ale radsej uzivam rano, tiez som si to vyskusala potriet na akné a krasne sa mi zahojilo, sestre to pomaha na migreny, takze som velmi spokojna.

Registrovaný uživatel7. července 2022

Kapky mi výrazně snížily četnost výskytu bolestí hlavy.

Zpočátku jsem po nich byla ospalá, ale časem to preslo

Pomohly mi od bolesti hlavy, byla jsem nedůvěřivá, ale jejich účinek předčil moje očekávání.

Registrovaný uživatel9. května 2022

Žádné

Na mě osobně to neúčinkuje.

Zakoupil jsem i mastičky a nic nezabírá.

Registrovaný uživatel1. března 2022

Funguje jak slibuje výrobce, dostala jsem ho jako dárek, nyní objednala další. Používám s měsíční přestávkou každý den. Dcera má 5% a také hodnotí kladně

Registrovaný uživatel24. července 2022

Vyborné výsledky použivam na zlepseni spanku, kvalita spanku se vyrazne zlepsila rano se ope budim vyspana a odpocinuta. Prvni varku jsem pouzivala na zlepseni psychiky a nalada se zlepsila po cca 3tydnech uzivani, nyni už jen na spani plus se mi vyrazne zlepsila i kuze již nemam tak suchou a citlivou. Za mě TOP vyrobek a investice se vyplatí

Registrovaný uživatel31. března 2021

Užívam už druhú dávku, veľmi mi to pomohlo pri nespavosti. Účinok na 1*, prekonala som covid s ľahkým priebehom, verím, že okrem iného aj vďaka CBD kvapkám. Cítim sa veľmi dobre, mám 63 rokov a klop, klop, bez problémov a s energiou.

Vrelo doporučujem !!!

Registrovaný uživatel21. listopadu 2022

Vysoká kvalita a účinnost, určitě doporučuji. Koupila jsem ho i pro babičku na zmírnění stresu a nespavosti a opravdu je klidnější, není tak vynervovaná a lépe spí, sama účinky pozoruje a užívá pravidelně. Jako veterinární lékařka používám CBD produkty od Táty i u svých pacientů s velmi dobrými výsledky. Je důležité vědět, že každý na CBD reaguje jinak, jak lidé tak zvířata, někdo cítí velmi silný efekt a u někoho efekt může být nižší. Musí se to vyzkoušet a pohrát si s dávkováním, každý je jinak citlivý :)

Registrovaný uživatel20. května 2022

Zachraňuje mi život před státnicemi

Registrovaný uživatel3. prosince 2021

Jednání.. koupě..v pohodě. Koupila jsem jej na postkovid syndrom. Únavu. S tím pomohl jen z části. Ale sklidil a na 100% pomohl se spánkem. Za to dík!

Registrovaný uživatel24. září 2021

Neskutečné sny.

jarek.jawa26. září 2023

Vyzkoušet, na hodnocení je brzy.

Registrovaný uživatel17. července 2023

Dobrý spánok,uvoľňuje svaly a kĺby od bolesti

Nepríjemná chuť v ústach

Registrovaný uživatel1. května 2022

Na bolesti hlavy jsou skvělé

Registrovaný uživatel14. února 2022

Výborné. Používám pravidelně navečer pro zklidnění a uvolnění.

Registrovaný uživatel4. února 2022

Objednávam pravidelne, všeliek na všetko, mne pomohol hlavne na spánok, za čo ho velebím do neba.

žiadne zápory