Hlavní obsah stránky

Knauf Fliesenkleber N lepidlo na obklady a dlažbu

  • montážní lepidlo Knauf Fliesenkleber N lepidlo na obklady a dlažbu
montážní lepidlo Knauf Fliesenkleber N lepidlo na obklady a dlažbu

Cementové lepidlo Knauf Fliesenkleber N je určené pro použití v interiéru. Hodí se k lepení všech druhů keramických obkladů a dlažeb do vrstvy 10 mm, kromě slinuté dlažby, sklokeramiky a obkladů z přírodního kamene na podklady běžné ve stavebnictví (beton, omítka, plynosilikát, neomítnuté zdivo).

Vybrat variantu (2)

Knauf Fliesenkleber N lepidlo na obklady a dlažbu 5 kg

2 varianty pro
Knauf Fliesenkleber N lepidlo na obklady a dlažbu

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuKnauf

Popis

Cementové lepidlo Knauf Fliesenkleber N je určené pro použití v interiéru. Hodí se k lepení všech druhů keramických obkladů a dlažeb do vrstvy 10 mm, kromě slinuté dlažby, sklokeramiky a obkladů z přírodního kamene na podklady běžné ve stavebnictví (beton, omítka, plynosilikát, neomítnuté zdivo). Lepidlo Fliesenkleber N lze použít také jako tenkovrstvou zdicí maltu pro zdění porobetonových a plynosilikátových tvárnic. Lepidlo má pro lepší zpracovatelnost snížený skluz, při obkládání stěn tak nedochází k jeho sjíždění a nežádoucímu pohybu.

Parametry

Druh lepidlana obklady a dlažby
Hmotnost5 kg
Balení lepidlav pytli

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Průmyslová lepidla Knauf