Hlavní obsah stránky

Kluge KOV5012IX

  • digestoř Kluge KOV5012IX
  • digestoř Kluge KOV5012IX
  • digestoř Kluge KOV5012IX
digestoř Kluge KOV5012IX

Plně vestavný odsavač par Kluge KOV5012IX v elegantním provedení nabízí 3 stupně nastavení výkonu, režim odtahu i recirkulace, tukový filtr omyvatelný v myčce a filtry z aktivního uhlí. Odsavač energetické třídy C dále disponuje šířkou necelých 60 cm a osvětlením 2x LED GU10.

Vybrat variantu (2)

Kluge KOV5012IX nerezová

2 varianty pro
Kluge KOV5012IX

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuKluge

Popis

Plně vestavný odsavač par Kluge KOV5012IX v elegantním provedení nabízí 3 stupně nastavení výkonu, režim odtahu i recirkulace, tukový filtr omyvatelný v myčce a filtry z aktivního uhlí. Odsavač energetické třídy C dále disponuje šířkou necelých 60 cm a osvětlením 2x LED GU10. Pro snadnou manipulaci s přístrojem je vám k dispozici mechanické ovládání pomocí tlačítek. Zapomeňte na klasické či halogenové žárovky - odsavač značky Kluge je vybaven LED osvětlením, které je vždy výkonné, úsporné a trvanlivé.

Parametry

Konstrukce odsavačevestavné
Hlučnost66 dB
Recirkulaceano
Výkon odsávání330 m³/hod
OsvětleníLED diody
Odtah do komínaano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Digestoře Kluge

Všechny digestoře Kluge