Velikost nohy (EU) 42, textil, barva vícebarevná, stahovací gumička, turistickáLegendární hybridní model Keen Newport H2, který přepsal dějiny outdoorových sandálů, se hodí do všech podmínek. Tvar vstupu do sandálu umožňuje rychlé a pohodlné prozutí.
Legendární hybridní model Keen Newport H2, který přepsal dějiny outdoorových sandálů, se hodí do všech podmínek. Tvar vstupu do sandálu umožňuje rychlé a pohodlné prozutí. Díky svému střihu model vyhovuje i uživatelům s širším chodidlem a vyšším nártem.
Bota se stahuje pomocí pružné tkaničky s brzdičkou. Svršek z polyesterové popruhoviny je rychleschnoucí, stejně jako podšívka. Pěnový materiál EVA, z něhož je vyrobena stélka a mezipodešev, poskytuje podporu klenby chodidla a dobré odpružení boty.
Informace o produktu mohou být nepřesné nebo nekompletní. Doporučujeme si je ověřit před nákupem u vybraného prodejce.
Recenze 94%
Hodnocení: 94%
21 recenzí
5
16x
4
4x
3
1x
2
0x
1
0x
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Přidání nového hodnocení
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Registrovaný uživatel26. srpna 2024
Hodnocení: 60%
Odolné
Ochrana prstů
Úzký vstup do boty. Je omezen lemem, který dělá z nazutí těchto sandálů nazouvání holínek. Navíc je v tom zmatek. Zkoušíte botu se stejným názvem v obchodě, kde ale nemají vaši velikost (bez lemu), pak si objednáte svou velikost z jejich eshopu a je tam lem.
Číslování je taky nepochopitelné
Jde to, ale moc nechápu jejich důvody pro výše uvedené nevýhody