Hlavní obsah stránky

Kaligrafie: Ukázkové techniky a cvičení - Laura Toffaletti (2019, brožovaná)

  • kniha Kaligrafie: Ukázkové techniky a cvičení - Laura Toffaletti (2019, brožovaná)
kniha Kaligrafie: Ukázkové techniky a cvičení - Laura Toffaletti (2019, brožovaná)

Kaligrafie je starobylé umění, které se i v současnosti uplatňuje v nejrůznějších oborech a v poslední době se těší stále větší oblibě i mezi laickou veřejností. Laura Toffaletti, odbornice na krasopis, představuje v této příručce umění kaligrafie i úplným nováčkům, odkrývá jeho tajemství a snadno pochopitelným a intuitivním způsobem popisuje základní techniky.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuNakladatelství Slovart

Popis

Kaligrafie je starobylé umění, které se i v současnosti uplatňuje v nejrůznějších oborech a v poslední době se těší stále větší oblibě i mezi laickou veřejností. Laura Toffaletti, odbornice na krasopis, představuje v této příručce umění kaligrafie i úplným nováčkům, odkrývá jeho tajemství a snadno pochopitelným a intuitivním způsobem popisuje základní techniky. Text doprovází jasnými a poutavými ilustracemi.

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2019
Produktové číslo978-80-7529-792-1
Počet stran192
Vazbabrožovaná / lepená

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Umění Nakladatelství Slovart

Všechny umění Nakladatelství Slovart