Hlavní obsah stránky

Juki HZL-355ZW-B

  • Juki HZL-355ZW-B
  • Juki HZL-355ZW-B
Juki HZL-355ZW-B

Šicí stroj Juki HZL - 355 ZW - B je moderní mechanický šicí stroj pro šití v domácnosti s neotřelým designem od nejvýznamnějšího výrobce průmyslových šicích strojů - značky Juki. Šicí stroj svým uživatelům nabízí 26 typů stehů včetně overlockových stehů a automatického obšívání knoflíkové dírky na 1 krok.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuJuki

Popis

Šicí stroj Juki HZL - 355 ZW - B je moderní mechanický šicí stroj pro šití v domácnosti s neotřelým designem od nejvýznamnějšího výrobce průmyslových šicích strojů - značky Juki. Šicí stroj svým uživatelům nabízí 26 typů stehů včetně overlockových stehů a automatického obšívání knoflíkové dírky na 1 krok. Horizontální rotační chapač s průhlednou krytkou umožňuje snadné vložení cívky spodní nitě. Kvalitní 7-bodový podávací systém zajišťuje rovnoměrné podávání tenkých i silných materiálu např. rifloviny.

Parametry

Vestavěné světloano
Vyšívací strojne
Šití dvojjehloune
Produktové čísloHZL-355ZW-B
Overlock šitíano
Volné ramenoano
Šití kůžene

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Šicí a vyšívací stroje Juki

Všechny šicí a vyšívací stroje Juki