Hlavní obsah stránky

Brother A16

  • Brother A16
  • Brother A16
Brother A16

Šicí stroj Brother Innov-is A16 je velmi jednoduchý na obsluhu a hodí se tak i pro úplné začátečníky. Stroj je lehce přenositelný díky speciálním materiálům a hodí se pro běžné domácí šití.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuBrother

Popis

Šicí stroj Brother Innov-is A16 je velmi jednoduchý na obsluhu a hodí se tak i pro úplné začátečníky. Stroj je lehce přenositelný díky speciálním materiálům a hodí se pro běžné domácí šití. Zařízení je vybaveno přehledným displejem a ovládáním. Samozřejmostí je výběr až 16 programů, robustní konstrukce, horizontální rotační chapač a volné rameno.

Klíčové vlastnosti
  • 16 druhů stehů s automatickým zapošitím
  • 3 různé knoflíkové dírky
  • pokročilý konfekční navlékáček
  • tlačítko dokončení stehu
  • tichý rotační chapač

Šicí stroj Brother Innov-is A16 i pro úplné začátečníky

Elektronický šicí stroj Brother Innov-is A16 je přístroj za přijatelnou cenu, který je vhodný i pro ty, co se šitím začínají. Disponuje přehledným LCD displejem, který zobrazuje veškeré informace o šířce a délce stehu, osvětlením šicího prostoru, sedmidílným podavačem a dalšími užitečnými funkcemi. Velmi užitečné je například kolečko volby stehu, které s vámi rychle vybere steh a doporučí nejvhodnější patku. S navlékáčkem nitě a rychlým vkládáním cívky budete na práci připravení během pár vteřin. I když se tento stroj může pochlubit jednoduchým ovládáním, postačí jistě i pokročilému uživateli.

Šicí stroj Brother Innov-is A16
Široké spektrum příslušenství

K šicímu stroji je možné přikoupit další příslušenství, které není součástí balení. Pro bezpečné přenášejí je možnost zakoupení Bluebag tašky pro úschovu stroje. Dále si můžete zařízení dovybavit velkým přídavným stolem WT15 pro jednodušší práci s většími kusy látky, rámečkem pro volné quiltování, kreativním quiltovacím setem, kráčející patkou, sadou pro šití v kruzích, speciálním příslušenstvím Bobbin Work pro vytvoření 3D stehů či patkou pro skrytý zip.

Parametry

Vestavěné světloano
Vyšívací strojano
Šití dvojjehlouano
Overlock šitíano
Volné ramenoano
Šití kůžene

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Šicí a vyšívací stroje Brother

Všechny šicí a vyšívací stroje Brother