Hlavní obsah stránky

JBL Tune 510BT

  • sluchátka JBL Tune 510BT
  • sluchátka JBL Tune 510BT
sluchátka JBL Tune 510BT

Bezdrátová sluchátka JBL Tune 510BT umožňují streamovat výkonný zvuk JBL Pure Bass bez kabelů. Tato sluchátka se snadno používají, poskytují až 40 hodin poslechu a další 2 hodiny navíc díky rychlému nabíjení pouhých 5 minut pomocí nabíjecího kabelu typu USB-C.

Vybrat variantu (4)

JBL Tune 510BT černá

4 varianty pro
JBL Tune 510BT

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuJBL

Popis

Bezdrátová sluchátka JBL Tune 510BT umožňují streamovat výkonný zvuk JBL Pure Bass bez kabelů. Tato sluchátka se snadno používají, poskytují až 40 hodin poslechu a další 2 hodiny navíc díky rychlému nabíjení pouhých 5 minut pomocí nabíjecího kabelu typu USB-C. Pokud vám zazvoní telefon, během sledování videa na jiném zařízení, sluchátka JBL Tune 510BT se plynule přepnou do vašeho mobilního telefonu.

Parametry

Typ slucháteknáhlavní
Impedance32 Ω
Frekvence od20 Hz
KonektorUSB-C
Citlivost103,5 dB
Frekvence do20000 Hz

Články k tématu

TechnologieJak vybrat sluchátka: Která jsou pro vás ta pravá?

Ze současné nabídky sluchátek se může řadě z vás zamotat hlava. K dispozici je totiž obrovské množství nejrůznějších modelů, které se od sebe liší designem, vlastnostmi i cenou. Vybrat z nich toho…

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Sluchátka JBL

Všechny sluchátka JBL