Hlavní obsah stránky

Janod Magnetická mapa světa anglická verze 92 dílků

  • puzzle Janod Magnetická mapa světa anglická verze 92 dílků
puzzle Janod Magnetická mapa světa anglická verze 92 dílků

Najde vaše dítě na mapě třeba Madagaskar? Na kterém pólu žijí tučňáci? Odkud a kam vede Transsibiřská magistrála? Kde jste byli minulý rok na dovolené? Chcete-li, aby se mu i další zeměpisné pojmy navždy vryly do paměti, pořiďte si domů tuto velkou magnetickou mapu světa s mnoha zajímavými detaily a učte se spolu zeměpis zábavnou formou. Krásná magnetická mapa světa obsahuje 92 dřevěných dílků puzzle, kde každý z nich reprezentuje region nebo zemi s názvem hlavního města a s obrázkem charakterizujícím dané místo, jako jsou významné stavby, památky nebo zvířata a rostliny z dané oblasti.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuJanod

Popis

Najde vaše dítě na mapě třeba Madagaskar? Na kterém pólu žijí tučňáci? Odkud a kam vede Transsibiřská magistrála? Kde jste byli minulý rok na dovolené? Chcete-li, aby se mu i další zeměpisné pojmy navždy vryly do paměti, pořiďte si domů tuto velkou magnetickou mapu světa s mnoha zajímavými detaily a učte se spolu zeměpis zábavnou formou. Krásná magnetická mapa světa obsahuje 92 dřevěných dílků puzzle, kde každý z nich reprezentuje region nebo zemi s

Parametry

Věk dítěte7 roků
Šířka obrázku77 cm
Druh puzzlemagnetické
Počet dílků92
Výška obrázku46 cm
Svítícíne

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Puzzle Janod

Všechny puzzle Janod