
Hlavní obsah stránky

Produkt již není v prodeji
Ibudolor 40 mg 100 ml
Podobné výrobky
Všechny podobné

Sanofi Ibalgin 400 mg, 24 tbl.

Ibalgin Rapidcaps 400 mg, 30 tob.

Brufen 400 mg, 30 tbl.

Voltaren Forte, 180 g

Guajacuran 200 mg, 30 tbl.

Sinupret Forte 20 tbl.

Ibuprofen Aneos 400 mg 100 tbl.

Valetol, 12 tbl.

Traumaplant mast, 50 g

Acylpyrin 500 mg 10 tbl.

Nurofen Rapid 400 mg, 20 cps.

Nalgesin S II, 20 tbl.

Diclofenac AL 25 mg, 50 tbl.

Sinupret Akut 20 tbl.
Všechny podobné výrobky
Informace o Ibudolor 40 mg 100 ml
Popis
Parametry
Základní údaje
| Výrobce | Stada Arzneimittel Nahlásit Nahlásit chybu parametru |
| Kategorie | Léky na bolest, zánět a horečku Nahlásit Nahlásit chybu parametru |
Určení
| Určeno pro | dospělé a dospívající Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Přípravek je určen od | 1 rok Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
Objem a hmotnost
| Objem | 100 ml Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
Ostatní parametry
| Produktové číslo | 3426500 Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Na Zboží od | 2. listopadu 2017 Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
Typ a síla přípravku
| Typ přípravku | kapky Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Síla přípravku | 40 mg Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
Použití
| Na bolest v krku | Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Na bolest zubů | Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Na bolest zad | Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Na menstruační bolesti | Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Proti horečce | Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Proti zánětu | Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Na bolest kloubů | Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Na bolest hlavy | Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
Důležité upozornění: Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek používat, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Vždy používejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékárníka.
Recenze 87%
| 5 | 2x | ||
| 4 | 0x | ||
| 3 | 1x | ||
| 2 | 0x | ||
| 1 | 0x |
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Hodnocení: 60%
Docela dobře zabírá na bolest hlavy i zubů na rozdíl od jiných léků. Sníží rychle a na delší dobu teplotu.
Mě nezabírá na bolest zad. Je mi po něm trochu "divně" Mírně se po něm točí hlava. Není u nás v dostání bohužel v tabletách, což je velká škoda!!!
Hodnocení: 100%
Přijatelná cena verzus dávkování, rychlé snížení horečky, účinný na bolest u dětí od jednoho roku.
Hodnocení: 100%
Většinou vždy zabere i od migrén na rozdíl od jiných léků. Jen škoda, že není u nás v tabletách, ale jen v sirupu :)
U nás pouze v dostání v sirupu. Tablety by byly rozhodně pohodlnější!