Lék na žaludek, slinivku a játra Recenze Iberogast

Recenze Iberogast

Iberogast je rostlinný léčivý přípravek pro poruchy zažívacího traktu, především poruchy funkce a pohybu žaludku a střev. Ohromná síla bylin proti zažívacím potížím. Klíčové vlastnosti - rostlinný léčivý přípravek - na poruchy zažívacího traktu - směs 9 rostlinných extraktů Na úlevu zažívacího traktu je tady Iberogast Léčivý přípravek k vnitřnímu užití, který vám dokáže ulevit od 1 i více zažívacích potíží najednou. Je na čase se cítit dobře a zbavit se bolesti břicha.

Registrovaný uživatel12. července 2019

Je super vždy pomůže při zažívacích a střevních potížích, ještě mne nezklamal a již ho používám velmi dlouho.

Bohu žel je také velmi drahý , a cenově nedostupný pro důchodce kteří ho nejvíce používají.

Až na cenu, žádné nedostatky nevidím.

Registrovaný uživatel1. července 2021

Pomáhá mi při problémech břicha a asi žlučníku, možná i slinivky. Je to to nejlepší, co jsem mohla během dvou let užívat - a to mi bylo velmi těžce. Díky za Váš produkt - možná, že i proto ještě žiji - jsem 42 let po operaci žlučníku a před pěti lety jsem začala mít strašné břišní problémy, v té době mi nikdo Iberogast nedoporučil ani neporadil. Úplně jsem zkolabovala - byla jsem zřejmě na hranici života a smrti. Po operaci žlučových cest v roce 2019, se mi problémy jen velmi málo zmírnily. Hledala jsem , co by mne trochu posílilo - a našla jsem IBEROGAST - díky němu přežívám, ale za moc to nestojí. S pozdravem Burešová Jarka Prosím i o zpětnou zprávu. Díky - email uveden

Registrovaný uživatel30. listopadu 2021

Funguje, ale je drahý.

Jelikož je drahý, doporučila mi paní lékárnice podobné přírodní Žaludeční kapky značky phyteneo. Fungují stejně, možná i rychleji a jsou mnohem levnější.

Registrovaný uživatel23. listopadu 2019

Velice dobře pomáhá na moje problémy

Registrovaný uživatel21. června 2021

Velmi ucine na bolest bricha zpusonenou spatnym travenim. Z bylinek, nema nezadoici ucinky.

Cena

Varianta 20 ml
Registrovaný uživatel19. března 2020

Vždy mi pomůže při zažívacích potíží. je to bylinný lék a a neškodí jiným orgánům ,je dobré ho mít pořád po ruce . Vždy kdy je potřeba u mně tak 2x do týdne.

je stále poměrně dost drahý a ne všem seniorům cenově dostupný

Až na tu cenu super a vždy pomůže když je nejhůře -vynikající.

jarunkahovorkova3. července 2020

Naprosto skvělý přírodní přípravek při žaludečních a trávicích potížích.

žádné

Použít kdykoli při potížích trávicího traktu

Registrovaný uživatel15. března 2021

Dobře uleví od žaludečních potíží.

jitka.anna615. června 2020

Registrovaný uživatel15. listopadu 2022

Prostě pomáhá

Dlouhodobá a ověřená kvalita

Registrovaný uživatel6. ledna 2021

Je to nezbytný můj denní společník

Je příliš drahý při takřka frekvenci1x deně tak to velice zatěžuje rozpočet důchodce!!!!!!!!!

Registrovaný uživatel25. prosince 2022

vždy-pomůže

super-kapky

Registrovaný uživatel15. února 2022

Velmi dobře zabírá, jsme spokojeni.

Registrovaný uživatel5. února 2022

Velký pomocník na plno problémů, jako je např. pálení žáhy, nevolnost, bolest břicha a další. U nás nesmí v lékárničce chybět.

nic

Registrovaný uživatel30. ledna 2022

Výborná účinnost, používám pravidelně.

Vyšší cena, větší balení by mohlo stát méně.

Doporučuji.

Registrovaný uživatel26. února 2021

opravdu pomáhá trávit potrviny

je drahej

při mé nemoci ho musím púoužívat

Registrovaný uživatel30. listopadu 2021

Je dobré mít doma, nikdy nevíte kdy je budete potřebovat.

Registrovaný uživatel31. srpna 2021

Objednávám pro manžela, asi dpbrý

Sedmstehu11. července 2020

První dva dny super a to jedenkráte denně.

Již třetí den velice silný projímavý účinek několikrát za den muselo se vysadit.

Stálé nadýmání pocit tlaku a nefouknutí, plnosti se zmírnil užitím, ale již třetí den po užití dávky 1x denně silný projímavý účinek škoda. Jak se říká nešlo ani doběhnout.