Hlavní obsah stránky

Ibanez SA260FM-TGB

  • elektrická kytara Ibanez SA260FM-TGB
elektrická kytara Ibanez SA260FM-TGB

Elektrická kytara řady SA japonské značky Ibanez představuje elektrické kytary typu Superstrat s univerzálními zvukovými vlastnostmi. Tento konkrétní model disponuje třemi pasivními firemními snímači (dvěma single-coily a humbuckerem na kobylkové pozici) s keramickými magnety, které vám dle libosti poskytnou krásně čistý zvuk, bluesový crunch i metalový distortion.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuIbanez

Popis

Elektrická kytara řady SA japonské značky Ibanez představuje elektrické kytary typu Superstrat s univerzálními zvukovými vlastnostmi. Tento konkrétní model disponuje třemi pasivními firemními snímači (dvěma single-coily a humbuckerem na kobylkové pozici) s keramickými magnety, které vám dle libosti poskytnou krásně čistý zvuk, bluesový crunch i metalový distortion. Mahagonové tělo nástroje zdobí vrchní dýha z fládrované javoru a bílá lemovka.

Parametry

Typ kytarySuperstrat
SnímačeH-S-S
Krkšroubovaný
Pro levákyne
Barva tělačerná
Kobylkajednozvratné tremolo
Menzura648 mm
Produktové čísloSA260FM-TGB

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Elektrické kytary Ibanez

Všechny elektrické kytary Ibanez