Hlavní obsah stránky

Husitská trilogie: Kniha první: Narrenturm - Andrzej Sapkowski (2021, pevná)

  • kniha Husitská trilogie: Kniha první: Narrenturm - Andrzej Sapkowski (2021, pevná)
kniha Husitská trilogie: Kniha první: Narrenturm - Andrzej Sapkowski (2021, pevná)

Tuzemskému čtenáři již dobře známému zaklínači Geraltovi vytvořil jeho autor Andrzej Sapkowski celý fantastický svět, hrdinu své nové trilogie naopak nechává prožívat dobrodružství ve světě našem, v zemi, kde se od nepaměti stýkaly vlivy a střetávaly zájmy české, polské a německé. Píše se rok 1425, husitským Čechám jde o přežití, a tak vzdorují celému křesťanskému světu.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLeonardo

Popis

Tuzemskému čtenáři již dobře známému zaklínači Geraltovi vytvořil jeho autor Andrzej Sapkowski celý fantastický svět, hrdinu své nové trilogie naopak nechává prožívat dobrodružství ve světě našem, v zemi, kde se od nepaměti stýkaly vlivy a střetávaly zájmy české, polské a německé. Píše se rok 1425, husitským Čechám jde o přežití, a tak vzdorují celému křesťanskému světu. V té době mladý slezský šlechtic Reinmar z Bělavy zvaný Reynevan projeví zvláštní

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2021
Hororne
Počet stran584
Vazbapevná / vázaná
Fantasyano

Články k tématu

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Fantasy, sci-fi Leonardo

Všechny fantasy, sci-fi Leonardo