Mobilní telefon Recenze Huawei P40 Lite

Produkt již není v prodeji

Recenze Huawei P40 Lite

Telefon Huawei P40 Lite zaujme nádherným designovým zpracováním i dobrou výdrží baterie. Se čtyřnásobným zadním fotoaparátem budou vaše snímky širší, jasnější a vzdálené objekty mnohem blíž. Svět je plný krásy a zázraků, které čekají, až je objevíte. Klíčové vlastnosti - čtyřnásobný fotoaparát s AI - rychlé 40 W nabíjení - velkokapacitní 4200 mAh baterie - vysoký výkon díky Kirinu 810 - působivý design Chytrý telefon Huawei P40 Lite Designový telefon Huawei P40 Lite nabízí nádherné zpracování, vychytanou soustavou čtyř kamer, dobrou výdrž baterie a propracované uživatelské prostředí.

Mobilenet22. března 2020
Mobilenet

Nejnovější přírůstek do střední třídy čínského výrobce Huawei sází na čtyřnásobný fotoaparát, velký displej s průstřelem a 7nm čipset Kirin 810. Dokáže se však elegantně vypadající telefon vyrovnat s absencí Google služeb a stojí vůbec za pozornost?

elegantní design

rostoucí nabídka v AppGallery

dlouhá výdž

superrychlé nabíjení

absence Google služeb

nutnost zakoupit proprietární paměťové karty Huawei

s telefonem v současnosti nelze zaplatit

Více na Mobilenet
Registrovaný uživatel6. května 2020

Krásný, rychlý, čtečka otisků odemyká okamžitě po přiložení prstu!, displej velmi dobrý, zvuk vynikající, skvělé UI, ovládání gesty - chce to zvyk, ale pak je to super!, fotky s perfektní hloubkou ostrosti (barvy jsou realistické), spoustou režimů focení na výběr, atd. Baterie vydrží 2 dny plného provozu i hodinkami a do hodiny se plně nabije. App Gallery stahuje celou aplikaci přímo, na rozdíl od Google Play se už po spuštění aplikace nic nestahuje, všechno je sladěné a "třešnička na dortu" je, že u ikonek vidím pohyblivou "vlnku" jako ukazatel instalace!

Focení noční oblohu - musím držet mobil dlouho a pevně, než se zachytí hvězdy dost jasně a bez rozmazání Musí se chránit (kryt a folie nezbytnost), aby se nerozbil V AppGallery ještě není dost aplikací pro všechny potřeby, ale výběr se rozrůstá hodně rychle

Skvělý mobil za dobrou cenu, po všech stránkách na výbornou, čeká jen na větší množství aplikací v AppGallery, ale ty tam brzo budou!

Hana Jará25. června 2020

Foťák je top.

Děs! S hrůzou jsme zjistili, že nepodporuje Google aplikace! Žádný Google Play.

Smallkap10. listopadu 2021

Možná jen ten foťák

Mám ho 2 měsíce a prodávám ho není Google ti pádem nejde platit pře mob.. Horší jsem neměl

Registrovaný uživatel16. října 2021

USB-C Rychlé nabíjení Fotoaparát

Není podpora od Googlu

Čekám na něj "jen" měsíc a stále mi nepřišel.... Objednáno u Electro Word. Asi už radši nikdy víc.

Misak pavel30. března 2023

Pěkný telefon úplně stačí pohodička

Nic

Dekuji

Registrovaný uživatel18. května 2022

oproti P30 lite jedině rozpoznání obličeje pěkné fotky

chybí možnost navrácení o krok zpět do menu boční tlačítko na otisk prstu je nepraktické chybí Googl a play, takže nejdou některé funkce, např. aplikace Penny market nelze použít sd card

díky všemu v záporech jsem zklamán

Registrovaný uživatel27. listopadu 2021

jsem Jsem moc spokojena.....

Registrovaný uživatel6. listopadu 2021

Nejsem žádný znalec telefonu, nedokážu posoudit kvality.. Prostě mi vyhovuje.. Ovládání, výdrž..

Chybějící dioda upozornění oznámení.. A nebo ji nemohu najít

Dobrý telefon

Registrovaný uživatel3. listopadu 2021

super

Registrovaný uživatel28. října 2021

Hezký a levný, dobrý fotoaparát

Není Google Play, ale dá se to

Ok

Registrovaný uživatel21. října 2021

Nefunguje Google play.

Registrovaný uživatel28. září 2021

Měla jsem Huawei p30 Ale p40 už nepodporuje Google a obchod play Hodně velké sklamani

Registrovaný uživatel13. září 2021

Pěkný telefon, hezká zelená barva, dobrý fotoaparát, velký prostor na ukládání 128GB,rychlé nabíjení, rychlý, neseká se, sluchátka a nabíječka v balení

není obchod play, nejde platit kartou v mobilu, není ke stažení smrt banka Moneta ... takže snad odblokuji obchod play a umožní telefon používat na maximum se všemi aplikacemi, které jsou k tomu potřeba. Pro nás Moneta. Nejde vložit paměťová karta

Celkově telefon doporučuji, až se odblokuji obchod play bude to super. Aplikace možné ke stažení dostačující, jen ta smrt banka od Moneta nám tam chybí. Čas ukáže více, zatím spokojenost a doporučuji

Registrovaný uživatel25. srpna 2021

Rychlý atelefon i zprávy.

Není jasné popsány postup při nahrávání aplikaci.

Registrovaný uživatel5. srpna 2021

Pěkný vzhled Dobrá cena Kvalitní fotoaparát

Chybějící Google a všechny jeho aplikace

Telefon je pěkný ale pro mě opravdu velký problém je to že nepodporuje Google a jeho aplikace, a mnoho dalších aplikací tam nedostanete protože se nedostanete do google play a jejich Huawei obchod s aplikacemi má značně omezenou nabídku. Takže pokud můžete fungovat bez strejdy Googlu je telefon fajn. Já ale vracela.

Martin Řimánek4. srpna 2021

Operační paměť Vnitřní úložiště Fotoaparát a jeho noční režim Plynulý chod Dlouhá výdrž baterie Rychlé nabíjení Absence google

Absence 5G Nepodporuje micro sd (huawei je nahradilo svými NM Card 256gb stojí cca 3 700 Kč.

Je to perfektní telefon který se jen tak něčeho nebojí. Používám asi měsíc a zatím nic co by nešlo. Můžu jenom doporucit.

Registrovaný uživatel28. července 2021

S telefonem jsem spokojená ale nebudu odpovídat na klady či zápory protože se s ním stále seznamují.

Registrovaný uživatel19. dubna 2021

Je skvele. Jsem snim velice spokojena.

Registrovaný uživatel15. března 2021

Vydrží dlouho, fajn fotky, nic dlouho nehledám

Nepodporuje obchod play

Velmi dobrý telefon který ale v rámci aplikací nemůže tolik nabídnou