Typ snímání laserové, 1600 dpi, počet tlačítek 2, bezdrátováElegantní bezdrátová dobíjecí myš HP ENVY 500 s výdrží na jedno nabití až 11 týdnů. Myš je pohodlně tvarovaná a připojuje se přes USB rozhraní.
Myši bze kabelu, ideální k častému přepojování k různým zařízením. Napájí se tužkovými bateriemi nebo vnitřní dobíjecí baterií.
Ostatní parametry
Produktové číslo
2LX92AA#ABB
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
Datum uvedení na trh
21. listopadu 2017
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
Typ
Typ snímání
laserové
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
Snímají pohyb soustavou laserových diod. Oproti LED diodám jsou přesnější a lépe snímají na členitém povrchu.
Technologie, která snímá polohu myši.
Technické specifikace
Rozlišení pohybu
1600 dpi
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
DPI (dots per inch) u myší udává, kolik pixelů kurzor urazí na obrazovce při pohybu myši o 2,54 cm. Vyšší DPI znamená přesnější pohyb kurzoru při stejném fyzickém posunu myši.
Počet tlačítek
2
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
Nejčastějším vybavením jsou dvě tlačítka a skrolovací (posouvací) kolečko. Myš může mít k dispozicí další tlačítka, která můžete využít k akcím, které je možné nastavit opodle potřeby.
Nahlásit chybu v informacích
Nahlásit chybu
Informace o produktu mohou být nepřesné nebo nekompletní. Doporučujeme si je ověřit před nákupem u vybraného prodejce.
Recenze 100%
Hodnocení: 100%
2 recenze
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Přidání nového hodnocení
Žádné textové recenze zatím nejsou k dispozici
Tento produkt už má hvězdičkové hodnocení, ale zatím k němu nikdo nenapsal recenzi. Buďte první a podělte se o svou zkušenost!