Hlavní obsah stránky

Hoteche HT670021

  • Hoteche HT670021
Hoteche HT670021

Přenosný řetězový kladkostroj (kočka) od značka Hoteche určený pro svislé zvedání břemen do maximální váhy 1000 kg. Robustní a pevná ocelová konstrukce je vybavena závěsným hákem s pojistkou, obslužným řetězem o průměru 4,8 mm a 3 m dlouhým pozinkovaným zdvihacím řetězem o průměru 6 mm z legované pozinkované oceli.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuHoteche

Popis

Přenosný řetězový kladkostroj (kočka) od značka Hoteche určený pro svislé zvedání břemen do maximální váhy 1000 kg. Robustní a pevná ocelová konstrukce je vybavena závěsným hákem s pojistkou, obslužným řetězem o průměru 4,8 mm a 3 m dlouhým pozinkovaným zdvihacím řetězem o průměru 6 mm z legované pozinkované oceli. Tento kladkostroj najde využití u různých opravárenských, stavebních nebo montážních prací. Můžete jej využívat jak ve vnitřních, tak i ve venkovních prostorách.

Parametry

Nosnost1000 kg
Produktové čísloHT670021
Elektrickýne

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Lanové zvedáky a navijáky Hoteche