Hlavní obsah stránky

Hoover HWP 69AMBC/1-S

Pračka s předním plněním Hoover HWP 69AMBC/1-S vám zajistí dokonalé výsledky při praní vašeho prádla. Pračka s předním plněním je vybavena výkonným bezkartáčovým motorem ECO-Power Inverter Motor a 9 pečujícími cykly, které se šetrně a účinně postarají o vaše prádlo.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuHoover

Popis

Pračka s předním plněním Hoover HWP 69AMBC/1-S vám zajistí dokonalé výsledky při praní vašeho prádla. Pračka s předním plněním je vybavena výkonným bezkartáčovým motorem ECO-Power Inverter Motor a 9 pečujícími cykly, které se šetrně a účinně postarají o vaše prádlo. Vše můžete pohodlně ovládat pomocí chytré aplikace hOn či pomocí přehledného dotykového displeje. Pračka spadá do energetické třídy A. Náplň pračky činí 9 kg a nabízí 16 programů. Aplikace vám pomůže vybrat ten nejvhodnější cyklus. Pračka Hoover HWP 69AMBC/1-S je tak skvělý pomocník do každé domácnosti.

Parametry

Výška85 cm
Šířka60 cm
Hloubka53 cm
Energetická třídaA
Umístěnívolně stojící
Kapacita praní9 kg

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Pračky Hoover

Všechny pračky Hoover