Hlavní obsah stránky

Hoover HW4 37XMBB/1-S

  • Pračka Hoover HW4 37XMBB/1-S
  • Pračka Hoover HW4 37XMBB/1-S
  • Pračka Hoover HW4 37XMBB/1-S
  • Pračka Hoover HW4 37XMBB/1-S
Pračka Hoover HW4 37XMBB/1-S

Předem plněná smart pračka Hoover HW4 37XMBB/1-S v bílé barvě s černými dvířky využívá k praní systém Power Care vytvářející dokonalou emulzi vody a čisticího prostředku, která hluboce proniká do vláken a odstraňuje všechny skvrny i při nižších teplotách pro profesionální výsledky. Mód Kg Plus dokáže přizpůsobit nastavení pro optimální praní podle množství vloženého prádla.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuHoover

Popis

Předem plněná smart pračka Hoover HW4 37XMBB/1-S v bílé barvě s černými dvířky využívá k praní systém Power Care vytvářející dokonalou emulzi vody a čisticího prostředku, která hluboce proniká do vláken a odstraňuje všechny skvrny i při nižších teplotách pro profesionální výsledky. Mód Kg Plus dokáže přizpůsobit nastavení pro optimální praní podle množství vloženého prádla. Pro dokonale odstředěné prádlo disponuje pračka také technologií Active Balance,

Parametry

Výška85 cm
Šířka60 cm
Hloubka46 cm
Energetická třídaA
Umístěnívolně stojící
Kapacita praní7 kg

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Pračky Hoover

Všechny pračky Hoover