Hlavní obsah stránky

Hoover HBWO69TAMCE-S

  • Pračka Hoover HBWO69TAMCE-S
  • Pračka Hoover HBWO69TAMCE-S
  • Pračka Hoover HBWO69TAMCE-S
Pračka Hoover HBWO69TAMCE-S

Vestavná pračka s předním plněním Hoover HBWO69TAMCE-S je poháněna výkonným invertorovým motorem Eco-Power garantující vynikající péči o vaše prádlo s dlouhou životností. Pračka také využívá technologii All In One, což je patentovaný systém rozpouštění pracího prášku spolu s vodou ve speciální komoře a následné kropení prádla touto pěnou během praní.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuHoover

Popis

Vestavná pračka s předním plněním Hoover HBWO69TAMCE-S je poháněna výkonným invertorovým motorem Eco-Power garantující vynikající péči o vaše prádlo s dlouhou životností. Pračka také využívá technologii All In One, což je patentovaný systém rozpouštění pracího prášku spolu s vodou ve speciální komoře a následné kropení prádla touto pěnou během praní. Tento systém se tak postará o to, že vaše prádlo bude skvěle vyprané se zvýšenou účinností i při nízkých teplotách.

Parametry

Výška82 cm
Šířka60 cm
Hloubka53 cm
Energetická třídaA
Umístěnívestavný
Kapacita praní9 kg

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Pračky Hoover

Všechny pračky Hoover