Hlavní obsah stránky

Hoover HWP4 37AMBC/1-S

Pračka s předním plněním Hoover HWP4 37AMBC/1-S je vybavena výkonným bezkartáčovým motorem Eco-Power Invertor Motor garantující vynikající péči o vaše prádlo s dlouhou životností. Pračka také využívá technologie Active Balance, která umožňuje díky optimalizaci odstředění vždy dosáhnout nejlepších výsledků máchání, zkrátit celkovou dobu praní a snížit vibrace.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuHoover

Popis

Pračka s předním plněním Hoover HWP4 37AMBC/1-S je vybavena výkonným bezkartáčovým motorem Eco-Power Invertor Motor garantující vynikající péči o vaše prádlo s dlouhou životností. Pračka také využívá technologie Active Balance, která umožňuje díky optimalizaci odstředění vždy dosáhnout nejlepších výsledků máchání, zkrátit celkovou dobu praní a snížit vibrace. Skvělou vychytávkou je systém také Kg Mode Plus, díky kterému pračka přizpůsobuje praní aktuálnímu množství náplně, čímž zajišťuje nejlepší výsledky a o 60 % vyšší účinnost.

Parametry

Výška85 cm
Šířka60 cm
Hloubka45 cm
Energetická třídaA
Umístěnívolně stojící
Kapacita praní7 kg

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Pračky Hoover

Všechny pračky Hoover