Hlavní obsah stránky

Honor Band 7

  • Fitness náramek Honor Band 7
  • Fitness náramek Honor Band 7
  • Fitness náramek Honor Band 7
  • Fitness náramek Honor Band 7
Fitness náramek Honor Band 7

Honor Band 7 je chytrý náramek, jehož prostřednictvím budete mít nejen detailní přehled o vašich sportovních aktivitách, ale také s ním lépe porozumíte vašemu tělu a zdraví. O všem důležitém jste přitom informováni přes 1,47" AMOLED displej, u nějž si můžete zvolit vlastní ciferník a sladit jej například s vaším outfitem či náladou.

Vybrat variantu (3)

Honor Band 7 Coral Pink

3 varianty pro
Honor Band 7

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuHonor

Popis

Honor Band 7 je chytrý náramek, jehož prostřednictvím budete mít nejen detailní přehled o vašich sportovních aktivitách, ale také s ním lépe porozumíte vašemu tělu a zdraví. O všem důležitém jste přitom informováni přes 1,47" AMOLED displej, u nějž si můžete zvolit vlastní ciferník a sladit jej například s vaším outfitem či náladou. Měří přitom s vysokou přesností nejen srdeční tepovou frekvenci, ale také SpO2, takže s jeho pomocí dokonale porozumíte tělu i zdraví.

Parametry

Měření tepové frekvenceano
Barvarůžová
Typ displeje náramkuOLED
Výdrž baterie fitness náramkuvíce než týden
Materiál řemínkusilikon
Vibraceano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Fitness náramky Honor