Hlavní obsah stránky

Honor Band 5

Společnost Honor přináší na trh svůj fitness náramek s označením Band 5, který se může pochlubit řadou praktických funkcí. Je vybaven Amoled dotykovým displejem, 24/7 srdečním monitorem, monitorem spánku, několika fitness režimy a také nabízí stylové zobrazení hodin.

Vybrat variantu (3)

Honor Band 5 Coral Pink

3 varianty pro
Honor Band 5

Porovnání cen obchodů

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuHonor

Popis

Společnost Honor přináší na trh svůj fitness náramek s označením Band 5, který se může pochlubit řadou praktických funkcí. Je vybaven Amoled dotykovým displejem, 24/7 srdečním monitorem, monitorem spánku, několika fitness režimy a také nabízí stylové zobrazení hodin.

Klíčové vlastnosti
  • 0,95" AMOLED displej
  • 24/7 srdeční monitor
  • změna vzhledu ciferníku
  • monitor spánku
  • voděodolné

Fitness náramek Honor Band 5

Praktické funkce ocení nejen aktivní sportovci. Mějte nepřetržitý přehled o své denní dávce kroků, spálených kaloriích, uběhnutých kilometrech, efektivitě plavání i kvalitě spánku. Běžecké a plavecké tréninky budou zábavnější a váš spánek zdravější. Dopřejte si optimální regeneraci po výkonu s technologií TruSleep.

fitness náramky Honor Band 5
Kvalitní displej

Honor Band 5 vyniká precizním zpracováním a nádherným displejem, který je dotykový a nabízí rozlišení 240 × 120 px. Výsledná jemnost dosahuje až 282 ppi. Displej bude vynikat pěknými barvami a skvělou čitelností i na přímém osvětlení. Chráněný je odolným 2,5D sklem. Displej je schopný zobrazit až 45 znaků najednou a barevně odlišit příchozí hovory pro okamžitou identifikaci volajícího. Ať už jste doma, v práci, v posilovně - pokaždé si můžete vybrat jiný ciferník. Náramek obsahuje pár přednastavených ciferníků, další si můžete stáhnout v aplikaci Honor Store.

Honor Band 5 při plavání
Vhodný pro plavce

Fitness náramek Honor Band 5 vyniká také vodotěsností. Je schopný odolat tlaku vody až do 5 ATM, odpovídající až padesátimetrové hloubce. Nezalekne se tak deště, sprchy a lze si ho vzít i na plavecké tréninky. Díky integrovanému 6osému senzoru pohybu je schopný rozpoznávat plavecký styl, dále umožní zaznamenat rychlost plavání, vzdálenost, spálené kalorie a také vám vypočítá SWOLF skóre.

TruSeen pro Honor Band 5
Srdce pod kontrolou

Ať už při běžných denních činnostech, tréninku, závodu, spánku nebo odpočinku, vždy se můžete spolehnout na optický senzor tepové frekvence, který bude neustále monitorovat vaší tepovou frekvenci. Náramek využívá inovativní technologii TruSeen 3.0. Ta využívá speciální algoritmy a umělou inteligenci pro co nejpřesnější měření, na které se budete moci kdykoliv spolehnout. Veškerá naměřená data si budete moci prohlédnout v příslušné aplikaci, která je zdarma dostupná pro platformy Android a iOS.

aplikace TruSleep pro náramek Honor Band 5
Pokročilý monitoring spánku

Další skvělou funkcí, která vám pomůže při nabírání energie, je pokročilý monitoring spánku Huawei TruSleep. Náramek snímá nejenom vaše pohyby během spánku, ale také snímá srdeční akci a dýchání. Dokáže spolehlivě identifikovat 6 nejběžnějších spánkových poruch a upozornit vás na ně. Analyzuje kvalitu spánku v reálném čase, identifikuje vaše spánkové návyky a poskytne vám více než 200 návrhů pro zlepšení spánku.

fitness náramek Honor Band 5
Možnost sledování 10 aktivit

Náramek vám pomůže i na cestě za lepšími výkony i fyzičkou. Každý den vám pomůže s plánováním vašeho dalšího tréninku nebo cvičení. Vybavený je pokročilým plánováním běhu. Během něho sleduje frekvenci kroků, srdce, anaerobního a aerobního tréninku a mnoho dalšího. Po dokončení cvičení vám poskytne komplexní data. Tato data poté můžete porovnávat se staršími výsledky a zjistit, jestli se vaše kondice zlepšuje či nikoliv a na základě toho upravit svůj trénink. Náramek umožní sledování i dalších aktivit, jako například cvičení na trenažerech, chůze a cyklistika.

Dlouhá výdrž

Na jediné nabití vám Honor Band 5 vydrží ve stand-by režimu až 14 dní. Barevný displej je vytvořen s ohledem na úsporu energie a efektivní baterie se pyšní optimalizací na systémové úrovni. To vše ve prospěch delší výdrže a výkonu bez kompromisů.

Praktické ovládání

Při zvednutí zápěstí se displej automaticky rozsvítí a zobrazí vám nejen čas a datum, ale také došlé zprávy nebo aktuální připomínky. Ovládání všech funkcí je díky dotykovému displeji hračka. Pokud zrovna nemůžete najít svůj telefon, náramek vám ve vteřině pomůže. A až ho najdete, vyfoťte si selfie nebo skupinovou fotku s pomocí dálkového ovládače, kterým je váš náramek vybaven.

Parametry

Měření tepové frekvenceano
Barvarůžová
Typ displeje náramkuAMOLED
Výdrž baterie fitness náramkuvíce než týden
Materiál řemínkusilikon
Vibraceano

Články k tématu

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Fitness náramky Honor