Mobilní telefon Recenze Honor 50

Recenze Honor 50

Přes celou přední plochu telefonu Honor 50 se rozprostírá velký 6,57" displej, který je narušen miniaturním průstřelem ve střední horní části pro čelní kamerku. Navíc je panel mobilního telefonu Honor 50 vylepšený o 120Hz obnovovací frekvenci. Důležitým prvkem je rovněž na bocích zakřivený displej, díky čemuž se telefon skvěle ovládá. Nepřehlédnutelnou dominantou zadní strany telefonu Honor 50 je fotografický modul.

SMARTmania.cz12. listopadu 2021
SMARTmania.cz

Hlavní předností Honoru 50 je povedený design, skvělý displej se 120Hz obnovovací frekvencí, dostatek výkonu i pro hraní her, návrat Google Play a technologie 5G, skvělá výdrž na baterii a podpora rychlého 66W nabíjení či skvělé snímky za dobrých světelných podmínek. Nevýhodou jsou horší výsledky fotoaparátu v šeru a v noci, minimální posun nadstavby Magic UI, chybějící stereo reproduktory, 3,5mm audio konektor či zvýšená odolnost proti vodě a prachu. Pro někoho může být minusem také přílišná podobnost s konkurentem Huawei Nova 9.

atraktivní design

skvělý displej se 120Hz obnovovací frekvencí a Always-on

dostatek výkonu i pro hraní náročných her

podpora Google Play a 5G sítí

skvělá výdrž na baterii s podporou 66W nabíjení

povedené snímky za dobrých světelných podmínek

horší výsledky fotoaparátu v šeru a v noci

minimální posun nadstavby Magic UI

chybějí stereo reproduktory

absence 3,5mm audio konektoru a zvýšené odolnosti

přílišná podobnost s Huawei Nova 9

Více na SMARTmania.cz
Registrovaný uživatel23. prosince 2021

Veľký pokrok, zejména fotoaparát

Zatím nemohu posoudit, ukáže čas

Dobrý mobilní telefon cena/výkon. Předtím Honor 20 Pro, 256 GB, spokojenost.

Registrovaný uživatel19. prosince 2021

Super

Olga M.3. dubna 2022

krásné fotky stříbrná varianta je luxusní baterka je ohromná

mohl by mít pro jistotu ještě slot na sd kartu

Hlavní je, že na selfie vypadám dobře :)

Petraroklova 1225. března 2022

Koupila jsme si ho na popud kamarádky, protože se mi rozbil můj starý od konkurenční značky. Říkala, že je strašně super, krásně fotí, je uživatelsky příjemný, atd. A musím souhlasit. S telefonem jsem spokojená. Vydrží dlouho nabitý, má rychlou odezvu, neseká se. Dělá pěkné fotky i videa a líbí se mi, že můžu videa v telefonu rovnou stříhat a různě upravovat. Oceňuji také čtečku otisku prstů, která reaguje rychle, telefon se vždy odemkne. Nemám co vytknout.

H Kolarik21. března 2022

baterka, nabíjení, foto a výkon, takže ideální pro člověka, co na tom visí celej den

nic, co by mě rozčilovalo akorát bacha, nemá jacka na sluchadla

Za mě dobrý. Koupil bych zas :)

Registrovaný uživatel2. února 2023

Měla jsem Huawei a byla jsem s ním spokojená. Honor je mu hodně podobný, takže nemám žádný problém s ovládáním a hledáním. Skvělý fotoaparát.

Zatím nevím o žádných

Mám ho víc jak měsíc a zatím naprostá spokojenost.

Registrovaný uživatel28. prosince 2022

Manželka je s tímto telefonem spokojená ale já natrefil na závadový kus.

Registrovaný uživatel12. října 2022

lehký krásné zobrazení slušná výsrž

mohu jenom doporučit

Registrovaný uživatel2. října 2022

Rychlost, velké úložiště, výborný foťák, prostě super

Žádné

Dobrý telefon s vynikající výbavou

Registrovaný uživatel22. září 2022

Silný fotoaparát .rychlost.

Není možno zvětšit paměť SD kartou...

Jsem s produktem spokojený.

Varianta 6/128 GB černý
Jan Hofmeister14. září 2022

Je podle mých představ.

Nejde spárovat s hodinkami HONOR Magic Watch 2. A to mě velmi mrzí. Poradil by mě někdo. Možná že nějaký fígl existuje. Děkuji. Honza.

Registrovaný uživatel17. června 2022

cena z Vašeho obchodu

nemá stereo

Registrovaný uživatel11. června 2022

Kvalitni kryt a navic stojanek na mobil

Registrovaný uživatel29. května 2022

Nabíječka, foťák, všechno

Zadne

Varianta 6/128 GB černý
Registrovaný uživatel24. května 2022

Nový

Fotoaparat velke zklamání.

Registrovaný uživatel28. dubna 2022

V ceně pod 10 tisic velmi dobrý telefon s nadstandardní pamětí a rychlostí procesoru.

Klarkakk 234. dubna 2022

rychlost 66W nabíjení pěkný displej barvy a design fotoaparát

zatím nic

Anezkasvobodova 0021. března 2022

Honor 50 jsem si koupila na doporučení kamarádky a musím říct, že jsem s ním moc spokojená. Mám ho asi dva měsíce a zatím mě v ničem nezklamal. Je rychlý, neseká se, krásně fotí a vydrží dlouho nabitý. Také oceňuji jeho pěkný design, který každého zaujme. Jediné mínus vidím v tom, že nemá jack na sluchátka, takže jsem musela mít další výdaj a to za bezdrátová sluchátka. Ale nevadí. I tak je super.

Sebastianlukac 3314. března 2022

rozlíšenie fotiek cez deň farebnosť displeja rýchlosť nabíjania NFC podpora 5G

slabšie foto za tmy

Za mňa skvelý telefón, ide plynulo, displej má krásne farby, robí krásne fotky aj videá. Veľa ma baví dizajn, vďaka zaobleným hranám padne dobre do ruky a veľkosť je za mňa dosť praktická, dobre sa mi na ňom editujú fotky. Čo sa týka slabín, tak to je akurát pri fotení v noci, kamera si potrebuje pre dobré zábery v tme „privyknúť“ a to chvíľku trvá.