Holzmann MABS1500
Přidat první hodnocení
Nahlásit
Nahlásit chybu
Transportní kolečka, 2850 ot/min., 72 kgHolzmann MABS1500 je odsavač pilin a kovového prachu určený pro různé druhy dílenských prací. Zařízení nabízí efektivní odsávání s výkonem motoru 1500 W a volitelným napětím 230 V nebo 400 V.
Doporučené nabídky
Allegro.cz
Hodnocení
91% (59 484)
  • Do 3 dnů
Do 3 dnů
Cena
Holzmann-zippe…
Hodnocení
95% (274)
  • Týden a více
Týden a více
Cena
Nízká cena
HR technik
94% (264)
Nízká cena
PEVAtools
82% (1 586)
Nejlevnější nabídky
HOLZMANN - MACHINES.eu
Autorizovaný prodejce
90% (100)
  • Osobní odběr zdarma (1)
  • Osobní odběr zdarma (1)
Pilove-pasy.cz
Autorizovaný prodejce
78% (59)
KARAS.cz
97% (6 996)
  • Neznámá dostupnost
  • Doprava zdarma
  • Dárek zdarma
  • Doprava zdarma
  • Dárek zdarma
Neznámá dostupnost
DOBRÉ STROJE s.r.o.
97% (1 611)
  • Osobní odběr zdarma (celá ČR)
HOBBY STROJE
95% (20)
Holzmann-zippe…
95% (274)
HR technik
94% (264)
PEDDY.cz
96% (9 088)
Cena s kuponem
Holzmann-eshop.cz
99% (117)
  • Osobní odběr zdarma (2)
  • Osobní odběr zdarma (2)
Cena s kuponem
Svářečky-obcho…
93% (16 034)
  • Dárek zdarmaVýhody nákupu
  • Dárek zdarmaVýhody nákupu
LEGNEX spol. s r.o.
96% (95)
PEVAtools
82% (1 586)
Hanzal-naradi.cz
94% (980)
  • Do týdne
Do týdne
Allegro.cz
91% (59 484)
NejnižšíBěžná (medián)Rozpětí
Informace o Holzmann MABS1500
Popis
Holzmann MABS1500 je odsavač pilin a kovového prachu určený pro různé druhy dílenských prací. Zařízení nabízí efektivní odsávání s výkonem motoru 1500 W a volitelným napětím 230 V nebo 400 V. Motor dosahuje rychlosti 2850 otáček za minutu, což zajišťuje účinné odsávání materiálu. Rozměry odsavače jsou 860 x 680 x 770 mm, což umožňuje snadné umístění v různých pracovních prostředích. Průměr odsávacího hrdla je 100 mm, což je kompatibilní s většinou dílenských strojů. Výkon odsávání činí 1500 m³/h, což dovoluje efektivní odstraňování prachu a pilin z pracovního prostoru. Hladina akustického výkonu dosahuje 88 dB(A) a hladina akustického tlaku je 73 dB(A), což zajišťuje přijatelnou úroveň hlučnosti během provozu. Zařízení je vybaveno velkou sběrnou komorou se zásuvkou a včetně vaku na prach, což usnadňuje údržbu a výměnu filtru. S hmotností 72 kg je zařízení dostatečně robustní a stabilní. Součástí balení jsou transportní kolečka, která umožňují snadnou a rychlou manipulaci se zařízením na pracovišti. Dalším užitečným prvkem je dvojité odsávací hrdlo, které umožňuje připojení více strojů současně. To je výhodné pro provoz dílen s více pracovišti nebo strojním vybavením. Holzmann MABS1500 je navržen tak, aby splňoval potřeby náročných dílen a zajišťoval čisté a bezpečné pracovní prostředí. Pevná a kompaktní konstrukce zaručuje dlouhou životnost a spolehlivost v provozu.
Parametry
VýrobceHolzmann
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
KategorieOdsavače pilin
Nahlásit chybu parametru
Hmotnost
72 kg
Počet otáček
2850 ot/min.
Transportní kolečka
Umožňují snadný přesun a uskladnění. Mobilní odsavače ale bývají méně výkonné.
Produktové číslo
MABS1500_400V