Holzmann ABS5000SE-400V
15 hodnocení
Nahlásit
Nahlásit chybu
Doporučené nabídky
Holzmann-zippe…
Hodnocení
95% (274)
  • Skladem
  • Doprava zdarma
  • Doprava zdarma
Skladem
Cena
Kamody.cz
Hodnocení
95% (52 653)
Cena
Nejlevnější
HR technik
94% (264)
PEVAtools
82% (1 586)
Nízká cena
Nejlevnější nabídky
HOLZMANN - MACHINES.eu
Autorizovaný prodejce
90% (100)
  • Osobní odběr zdarma (1)
  • Osobní odběr zdarma (1)
KARAS.cz
Autorizovaný prodejce
97% (6 996)
  • Dárek zdarma
  • Dárek zdarma
Kamody.cz
95% (52 653)
Pilove-pasy.cz
78% (59)
Svářečky-obcho…
93% (16 035)
  • Dárek zdarmaVýhody nákupu
  • Dárek zdarmaVýhody nákupu
DOBRÉ STROJE s.r.o.
97% (1 611)
  • Osobní odběr zdarma (celá ČR)
HOBBY STROJE
95% (20)
  • Do 3 dnů
Do 3 dnů
PEVAtools
82% (1 586)
PEDDY.cz
96% (9 090)
Cena s kuponem
Holzmann-eshop.cz
99% (118)
  • Osobní odběr zdarma (2)
  • Osobní odběr zdarma (2)
Cena s kuponem
LEGNEX spol. s r.o.
96% (95)
Holzmann-zippe…
95% (274)
HR technik
94% (264)
Hanzal-naradi.cz
94% (981)
  • Do týdne
Do týdne
Lignoshop.cz
Profil obchodu
  • Neznámá doprava
NejnižšíBěžná (medián)Rozpětí
Informace o Holzmann ABS5000SE-400V
Popis
Konstrukce a materiály
Technické parametry
  • Podtlak: 2600 Pa
  • Odsávací kapacita: 5000 m³/h
  • Otáčky: 2950 ot./min
  • Motor: S1/S6 2,2 kW
  • Napájecí napětí: 400 V
  • Odpadní vak: délka 850 mm, průměr 500 mm
  • Odsávací vstup: 4 x 100 mm
Funkcionalita a využití
Další vlastnosti
  • Masivní plechová konstrukce: Zajišťuje ideální podmínky pro proudění vzduchu.
  • Kovový rotor: Přispívá k dlouhé životnosti a stabilnímu výkonu.
  • Konstantní sací výkon: Umožňuje efektivní provoz i při dlouhodobém používání.
Tento model je ideální volbou pro dílny, které potřebují efektivní a stabilní odsávání pilin a prachu. Příkon 2,2 kW zaručuje, že odsavač zvládne i náročnější úkoly, aniž by došlo ke snížení jeho výkonu.
Holzmann ABS 5000SE-400V nabízí vše, co potřebujete pro udržení čistoty a efektivity ve vaší dílně.
Parametry
VýrobceHolzmann
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
KategorieOdsavače pilin
Nahlásit chybu parametru
Hmotnost
64 kg
Podtlak
2600 Pa
Spolu s průtokem vzduchu vyjadřuje výkon odsavače. Udává se v pascalech.
Počet otáček
2950 ot/min.
Transportní kolečka
Umožňují snadný přesun a uskladnění. Mobilní odsavače ale bývají méně výkonné.
Produktové číslo
ABS5000SE-400V
Na Zboží od
13. března 2018
Nahlásit chybu v informacích
Nahlásit chybu
Recenze 84%
Hodnocení: 84%
15 recenzí
5
8x
4
3x
3
3x
2
1x
1
0x
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Přidání nového hodnocení
hpridal6. října 2025
Hodnocení: 100%
funguje dobře dobrá cena
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatel17. července 2023
Hodnocení: 60%
Velký objem odpadních vakú,velký sací výkon
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatel10. ledna 2022
Hodnocení: 100%
Registrovaný uživatel25. září 2021
Hodnocení: 40%
Konstrukce odsavače
Cena, výkon
Registrovaný uživatel1. září 2021
Hodnocení: 100%
Opravdu silné odsávání. Lze opravdu použít všechny 4 otvory najednou pro 4 stroje současně. Já ho napojil na protah s průměrem odsávání 150mm přes KG plastovou rozbočovací rouru do jen 2 vstupů odsávání a žádný problém. Filtrační pytle jsou úměrné ceně odsávání.
Pro menší dílnu opravdu výkonná mašina.
Registrovaný uživatel16. dubna 2021
Hodnocení: 100%
Vynikajúci výkonný stroj
Registrovaný uživatel10. března 2021
Hodnocení: 60%
Funguje dobře, vše podle očekávání.
Ok, výkonný a robustní stroj.
Registrovaný uživatel31. prosince 2020
Hodnocení: 100%
Naozaj má väčšiu kapacitu ako podobné odsavačky na 2.2kW 400V. Cítiť rozdiel medzi 3900 a 5000m3/h. Bál som sa, že uvádzaný parameter na kapacitu nebude realny. Používam na formatovčku aj pásovú brúsku naraz. Predchadzajucu odsavačku som odpajal od strojov aby som dosiahol podobny ťah.