Hlavní obsah stránky

Hogastra Automat na kávu

  • Hogastra Automat na kávu
Hogastra Automat na kávu

Speciální konstrukce filtrační nádoby, snadná odnímatelnost.Překapávání probíhá při teplotě 95 °C, poté se termos přepne do udržovaího režimu na teplotu 83 °C.Bezpečnostní pojistka proti přehřátí, termos s nedostatkem vody se po 30 sekundách vypne.2 roky záruka na celý produkt.Dostupnost všech náhradních dílů. Čas přípravy:82 šálků/70 min.Každý termos má příkon 1600 W a potřebuje zásuvku 230 V/16 A.

Vybrat variantu (6)

Hogastra Automat na kávu 16,5 l

6 variant pro
Hogastra Automat na kávu

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobku

Popis

Speciální konstrukce filtrační nádoby, snadná odnímatelnost.Překapávání probíhá při teplotě 95 °C, poté se termos přepne do udržovaího režimu na teplotu 83 °C.Bezpečnostní pojistka proti přehřátí, termos s nedostatkem vody se po 30 sekundách vypne.2 roky záruka na celý produkt.Dostupnost všech náhradních dílů. Čas přípravy:82 šálků/70 min.Každý termos má příkon 1600 W a potřebuje zásuvku 230 V/16 A. Délka přívodního kabelu je 1,5 m.  

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky