Hlavní obsah stránky

HMS LOOP15

  • běžecký pás HMS LOOP15
běžecký pás HMS LOOP15

Elektrický trenažér LOOP15 je inovativním modelem pro domácí použití, který se od šedivé konkurence odlišuje dvěma pohyblivými madly, pomocí kterých můžeme trénovat Nordic walking v klidu domova. Nordic walking zapojuje do pohybu mnohem více svalů, než běžná chůze, proto je o mnoho efektivnější při spalování tuků a budování kondice než právě běžná chůze.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuHMS

Popis

Elektrický trenažér LOOP15 je inovativním modelem pro domácí použití, který se od šedivé konkurence odlišuje dvěma pohyblivými madly, pomocí kterých můžeme trénovat Nordic walking v klidu domova. Nordic walking zapojuje do pohybu mnohem více svalů, než běžná chůze, proto je o mnoho efektivnější při spalování tuků a budování kondice než právě běžná chůze. Madla jsou opatřeny písty, které zaručují plynulejší pohyb při minimálním odporu.

Parametry

Nosnost100 kg
Měření časuano
Měření vzdálenostiano
Výkon motoru1 HP
Měření rychlostiano
Měření spálených kaloriíano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Běžecké pásy HMS

Všechny běžecké pásy HMS