Hlavní obsah stránky

Hillvert HT-ELBERT170

  • Hillvert HT-ELBERT170
Hillvert HT-ELBERT170

S tímto travním válcem HT-ELBERT170 vám společnost Hillvert specializující se na zahradní a dílenské vybavení, nabízí produkt sloužící k válcování zahradních ploch a čerstvě zasetých travních semen, který můžete zavěsit přímo za váš traktor. Pomocí tohoto travního válce je možné kvalitně zajistit vyrovnání vlastního trávníku nebo ho používat při práci například na hřbitově, na fotbalovém hřišti nebo na dalších travních plochách.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuHillvert

Popis

S tímto travním válcem HT-ELBERT170 vám společnost Hillvert specializující se na zahradní a dílenské vybavení, nabízí produkt sloužící k válcování zahradních ploch a čerstvě zasetých travních semen, který můžete zavěsit přímo za váš traktor. Pomocí tohoto travního válce je možné kvalitně zajistit vyrovnání vlastního trávníku nebo ho používat při práci například na hřbitově, na fotbalovém hřišti nebo na dalších travních plochách. Má záběr 97,5 cm a váží 20,25 kg.

Parametry

Záběr97,5 cm
Produktové čísloHT-ELBERT170
Hmotnost20,25 kg

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Travní válce Hillvert