Barva na vlasy Recenze Herbatint Permanentní barva 150 ml

Recenze Herbatint Permanentní barva 150 ml

Permanentní barva na vlasy Herbatint, obohacená o výtažky z osmi bylin, představuje přírodnější alternativu barvení vlasů s dlouhotrvajícím efektem a současnou péčí o vlasy a vlasovou pokožku. Barva je bez amoniaku, resorcinolu, alkoholu, parabenů, parfemace a s jen velice nízkou koncentrací peroxidu.

Registrovaný uživatel16. srpna 2021

Tuto barvu jsem si oblíbila, krásně kryje šediny, vlasy jsou nádherně lesklé a jako bonus je přírodní. Před prvním použitím jsem se bála, aby nebyla na bázi henny, s tou moc dobré zkušenosti nemám. Gelovitá struktura mě mile překvapila, krásně nanáší. Ta mě top produkt u kterého zůstanu.

Oproti klasické "drogerce" je cena vyšší, ale vyplatí se ji investovat.

Varianta 5D světle zlatavý kaštan
petrona4. ledna 2024

Přirozený odstín, Je to první barva, po které nesvědí pokožka a vlasy se netřepí

V 70-ti letech mám vlasy bílé, po stranách do žluta, vzadu tmavé - tento odstín barvu dokonale sjednotí. Nevím, jak dlouho vydrží, ale zřejmě postačí dobarvovat v intervalu 2-3 měs.

Registrovaný uživatel29. září 2022

Obsahuje méně chemikálií Přebarvuje i hennu - cca 3 týdny po aplikaci henny Vlasy zatím po 2 barveních vypadají opravdu zdravě

Odstín po obarvení je o hodně tmavší, nežli ten, co je psaný na krabičce Při prvním otevření lahvičky možnost neočekávaného polití velmi tekutým obsahem, gel se z toho stane až po smíchání obou lahviček s tekutinou

Varianta 4C popelavý kaštan
Registrovaný uživatel21. dubna 2022

hezká barva, nedráždí mi pokožku hlavy, každý 2-hý měsíc

Varianta 7N blond
Registrovaný uživatel20. května 2022

působí velmi přirozeně, k nerozeznání od mé pravé barvy vlasů - nyní již lehce prokvétají šediny, proto jsem sáhla po barvě Herbatint 7N - používám na odrosty 1 x měsíčně, je skvělá, nezapáchá, dobře chytá, přibalený kondicionér je fantastický - doporučuji, jinou už bych nekoupila.

po pár umytích se lehce vymývá, takže odrosty nemají ostrý přechod - ale to opět podtrhuje přirozený vzhled barvených vlasů

je skvělá!

Varianta 7N blond
Registrovaný uživatel13. května 2022

Barva je bez amoniaku, který mi v jiných barvách začínal na pokožku hlavy vadit. Barva Herbatint mi vyhovuje na tm. vlasy, neboť ostatní produkty, které jsem vyzkoušela, počínaje klasickou Hennou a Khadi, nezakryly odrůstající šediny, i když se to u balení uvádělo. Navíc mi vlasy spíše vysušovaly. U HERBATINT mi vyhovuje též bezproblémové nanášení barvy gelové konzistence. Produkt používám již rok, každých 6 týdnů.

Barvu Herbatint doporučuji těm, kdo hledají přírodnější produkt na vlasy se skvělým krytím šedin. Jistě bude vyhovovat i těm, kdo šediny neřeší.

Varianta 4N kaštan
Registrovaný uživatel2. května 2022

skvěle kryje šediny, barva vypadá velmi přirozeně

neshledávám

Varianta 4N kaštan
Registrovaný uživatel25. ledna 2022

NEŠTÍPE A NESMRDÍ

DLOUHO NEVYDRŽÍ

Registrovaný uživatel24. ledna 2022

Barva je úžasná, jsem max.spokojená, i moje kadeřnice jí chválí. Objednávám si už více balení najednou, abych měla v zásobě.

Registrovaný uživatel16. prosince 2021

nezapácha, dobře se aplikuje, dobře kryje

uvítala bych ještě o trošku světlejší barvu 11N

Registrovaný uživatel28. března 2021

Dobrá konzistence barvy, nestéká. Dobře kryje Neštípe Není cítit zápach jako u chemických barev Lesklé vlasy Vyzkoušela jsem pro sebe, koupila jsem několik balení pro mamku. Mamka je s barvou spokojená, po aplikaci neštípe, barva je hezká a lesklá.

Doporučuji

Varianta 8N světlá blond
Registrovaný uživatel26. července 2021

Skvěle kryje šediny a nevypadávají po ní vlasy, což se mi stávalo u "chemických" barev.

Registrovaný uživatel29. června 2021

Doporučení na tuto přírodní barvu na vlasy jsem dostala od kamarádky, která ji používá a jsem zcela spokojena. Překrytí šedin je výborné a barva působí velmi přirozeně. Určitě bych ji ráda doporučila dalším potencionálním zákazníkům :-)

Registrovaný uživatel24. dubna 2021

Skvělá barva která dlouho drží, nevymývá se a vlasy jsou zdravější.

Varianta 2N hnědá
Registrovaný uživatel29. ledna 2021

dobře kryje šediny...

Varianta 8N světlá blond
Registrovaný uživatel25. srpna 2020

Možnost namíchat si pouze potřebné množství barvy (např. na odrosty). Dobrá krycí schopnost. Řada N - přirozená barva.

Barvu si bud nadále kupovat

Varianta 6C tmavá popelavá blond
hana.rydl28. března 2024

Celkem dobré složení na barvu, dobře překrývá šediny a nedělá “chemlonové” vlasy.

Barva umýváním zesvětlá a tón se časem zbarví trochu do teplého/oranžového odstínu.

Varianta 6C tmavá popelavá blond
bechnikova.jana23. února 2024

Spokojenost

Varianta 7M mahagonová blond
koubovak8119. února 2024

S barvou jsem velmi spokojená a užívám ji opakovaně. Klady jsou přírodní složení i její konzistence. Vlasy jsou hebké, vyživené a šediny zakryté. Palec nahoru.

Varianta 5D světle zlatavý kaštan
drtinova.monika13. února 2024

mám alergii

žádné

objednám znovu jak bude potřebovat

Varianta 1N černá