Nosní sprej Recenze Herb Pharma Fytofontana ViroStop nosní sprej 20 ml

Recenze Herb Pharma Fytofontana ViroStop nosní sprej 20 ml

Fytofontana ViroStop nosní sprej obsahuje jedinečný výtažek z rosliny Cistus creticus, který pokrývá sliznice dutiny nosní ochranným filmem a tím brání vniknutí bakterií a virů do organismu. Nosní sprej Fytofontana ViroStop je používá jako doplňková léčba při rýmě a alergické rinitidě, zároveň slouží na ochranu suché sliznice. Cistus creticus je vyjímečná rostlina, která se vyznačuje vysokým obsahem polyfenolů. Ty vytvářejí tzv.

Registrovaný uživatel29. listopadu 2022

nevím

děti mají stejně rýmu, bez odezvy

nevidím přínos

Registrovaný uživatel24. května 2021

Okamzite zabira na pylovou alergii

V nose pali jak cert

Registrovaný uživatel17. listopadu 2020

skutečně účinný

po vstříknutí je to 1-2 vteřiny docela "síla"

doporučuji

Registrovaný uživatel29. prosince 2022

Zatím používám krátce, takže nemůžu říct, jestli před nákazou chřipkou/covidem funguje (na 100 % nemůže fungovat nic). Roztok je ale velmi silný (kombinace mořské soli a máty), takže jeden střik do každé nosní díry doslova "vypálí" mozek - takže fungovat by mohl :-) Cena naštěstí není zas tak vysoká, aby jej člověk preventivně nepoužíval.

Až po zakoupení jsem ve složení objevila Phenoxyethanol - látku, která není zdravotně zrovna moc prospěšná, zvláště ne při vdechování... Zbývá tedy jen doufat, že koncentrace při doporučeném dávkování nezpůsobí skryté zdravotní potíže.

Z nosního spreje bych měla super pocit, jen kdyby ve složení nebyl Phenoxyethanol.

Registrovaný uživatel11. října 2022

Dostal jsem rýmu,tak jsem používal tento produkt. Sice rýma nezmila ihned,ale vyhnul jsem se te její horší formě,kterou mám každý rok.

Trošku pálí,ale v letáku o tom píší.

Registrovaný uživatel15. června 2022

Spoléhám na něj v období virových onemocnění jako na prevenci proti onemocnění.

Po aplikaci mně trošku pálí sliznice.

Spokojenost.

Registrovaný uživatel6. listopadu 2021

určite skracuje dobu ochorenia, treba podať hneď v začiatkoch uvoľňuje nos (ale na veľmi veľmi veľmi upchaný nos radšej Humer)

niekoho môže trochu štípať, ale aspoň viete, že účinkuje:)

používame už niekoľko chrípkových (a iných) období a už x krát sa mi stalo, že ma štípalo po vstreknutí len v jednej nosnej dierke, neviem, či len ja som taká vadná :) alebo to záleží od rozšírenia vírusu v nos.dierkach?

kj8022. února 2024

nemá pálivou pachuť

barví, moc nezabral

Veu17. února 2024

Při začátcích jsem nastrikala parkrat a rýma se nerozjela

V nose docela páli a deti s tím mají celkem problém

b.caha12. února 2024

je nový,ničím neviniká,chvíli je poznat přtomnost na nosní sliznici

v ůčinnosti na rýmu nedostatky nemá,ale dostatky nemá také

Co upoutává je obal, takže alespon něco.

Registrovaný uživatel2. února 2024

Už nehledám nic jiného - osvědčil se a není nijak škodlivý, tj. lze ho používat i preventivně (ačkoliv většinou ho používám, když cítím potřebu ho použít, tj. začínám cítit potíže z nachlazení).

Trošku štípe (citlivější osoby to může odrazovat), ale mně je příjemný.

aleszelnicek17630. ledna 2024

Uvolní zahlenění a zkrátí průběh nachlazení na kratší dobu.

Používám sprej do nosu od doby covidu a mohu ho každému doporučit!

hreb.lev6. ledna 2024

Používám již několik let od covidu a virózy se mně vyhýbají :-) Koupila jsem i synům.

O.K

janous.d28. prosince 2023

prevence při hromadných akcích

Registrovaný uživatel17. prosince 2023

ucinkuje

njc

ok

Vladislav_czg15. listopadu 2023

- jsem spokojen, - používám jako prevenci při prvních příznacích již dva roky a mám klid, - nebo v kombinaci se sprejem do úst.

Registrovaný uživatel5. listopadu 2023

Skvělé placebo. Pravidelným používáním jsem si vysloužila zánět dutin.

frantbelino2. listopadu 2023

Používáno déle tak vyskoušeno.

Žádné

Kvalitní výrobek spokojenost absolutní.

milan2484. září 2023

U mě funguje